WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

DIRECTV Sports Uruguay, Urugwaj na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Urugwaj
Język: hiszpański
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.directvsports.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Argentyna DirecTV Latin America 610

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
DTV Sports En Vivo płatna Urugwaj tak

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

23.05 16:00 Meksyk U20 - Włochy U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
23.0518:00
23.05 16:00 Tahiti U20 - Senegal U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
23.0518:00
23.05 18:30 Polska U20 - Kolumbia U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
23.0520:30
23.05 18:30 Japonia U20 - Ekwador U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
23.0520:30
24.05 16:00 Honduras U20 - Nowa Zelandia U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
24.0518:00
24.05 16:00 Katar U20 - Nigeria U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
24.0518:00
24.05 18:30 Urugwaj U20 - Norwegia U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
24.0520:30
24.05 18:30 Ukraina U20 - USA U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
24.0520:30
24.05 19:05 OGC Nice - AS Monaco (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
24.0521:05
24.05 19:05 Stade Rennais - Lille OSC (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
24.0521:05
25.05 13:30 Portugalia U20 - Korea Południowa U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
25.0515:30
25.05 16:00 Francja U20 - Arabia Saudyjska U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
25.0518:00
25.05 16:00 Panama U20 - Mali U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
25.0518:00
25.05 18:30 Argentyna U20 - RPA U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
25.0520:30
25.05 19:00 FC Barcelona - Valencia CF (finał) (Piłka nożna,Puchar Króla)
Piłka nożna,Puchar Króla
25.0521:00
26.05 13:30 Meksyk U20 - Japonia U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
26.0515:30
26.05 16:00 Ekwador U20 - Włochy U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
26.0518:00
26.05 16:00 Senegal U20 - Kolumbia U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
26.0518:00
26.05 18:30 Polska U20 - Tahiti U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
26.0520:30

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

19.05 14:15 SD Eibar - FC Barcelona (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
19.0516:15
18.05 19:00 Olympique Lyon - SM Caen (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
18.0521:00
18.05 19:00 AS Saint-Etienne - OGC Nice (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
18.0521:00
18.05 18:45 Deportivo Alavés - Girona FC (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
18.0520:45
18.05 18:45 SD Huesca - CD Leganés (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
18.0520:45
18.05 14:15 Sevilla FC - Athletic Bilbao (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
18.0516:15
18.05 14:15 Real Valladolid - Valencia CF (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
18.0516:15
17.05 19:00 CSKA Moskwa - Real Madryt (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
17.0521:00
17.05 16:00 Fenerbahce - Anadolu Efes Stambuł (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
17.0518:00
15.05 18:45 S.S. Lazio - Atalanta Bergamo (finał) (Piłka nożna,Puchar Włoch)
Piłka nożna,Puchar Włoch
15.0520:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Group A - Final Round
M Z R P B Pkt
1 Piast Gliwice 37 21 9 7 57:33 72
2 Legia Warszawa 37 20 8 9 55:38 68
3 Lechia Gdansk 37 19 10 8 54:38 67
4 Cracovia 37 17 6 14 45:43 57
5 Jagiellonia 37 16 9 12 55:52 57
6 KGHM Zaglebie Lubin 37 15 8 14 57:48 53
7 Pogon Szczecin 37 14 10 13 57:54 52
8 Lech Poznan 37 15 7 15 49:48 52
Champions League Qual.
Europa League Qual.
Group B - Final Round
M Z R P B Pkt
9 Wisla Krakow 37 14 7 16 67:63 49
10 Korona Kielce 37 12 11 14 42:54 47
11 Gornik Zabrze 37 12 10 15 48:53 46
12 Slask Wroclaw 37 12 8 17 49:45 44
13 Arka Gdynia 37 10 12 15 49:51 42
14 Wisla Plock 37 10 11 16 50:58 41
15 Miedz Legnica 37 10 10 17 40:65 40
16 Zaglebie Sosnowiec 37 7 8 22 49:80 29
Relegation
Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 30 17 9 4 45:25 60
2 Legia Warszawa 30 18 6 6 48:31 60
3 Piast Gliwice 30 15 8 7 47:31 53
4 Cracovia 30 14 6 10 39:34 48
5 KGHM Zaglebie Lubin 30 14 5 11 48:38 47
6 Jagiellonia 30 13 8 9 45:41 47
7 Pogon Szczecin 30 12 7 11 44:42 43
8 Lech Poznan 30 13 4 13 41:40 43
9 Wisla Krakow 30 12 6 12 55:48 42
10 Korona Kielce 30 10 10 10 35:44 40
11 Miedz Legnica 30 8 8 14 30:52 32
12 Gornik Zabrze 30 7 10 13 36:49 31
13 Slask Wroclaw 30 8 7 15 35:37 31
14 Wisla Plock 30 7 9 14 40:49 30
15 Arka Gdynia 30 6 11 13 39:44 29
16 Zaglebie Sosnowiec 30 6 6 18 41:63 24
Championship Round
Relegation Round