WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Dolce Sport 1, Rumunia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Rumunia
Język: rumuński
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.dolce-sport.ro/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Rumunia Telekom TV 105
Satelita Region Parametry FTA
Hellas Sat 2 Europa , Bliski Wschód , Afryka Północna V, 30000, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Dolce Sport Live płatna Rumunia tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

28.09 17:00 FC Lugano - Steaua Bukareszt (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
28.0919:00
17.09 12:30 Chelsea Londyn - Arsenal Londyn (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
17.0914:30
14.09 19:05 Steaua Bukareszt - Viktoria Pilzno (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
14.0921:05
13.09 18:45 Real Madryt - APOEL Nikozja (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
13.0920:45
16.08 18:45 SSC Napoli - OGC Nice (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
16.0820:45
08.08 18:45 Real Madryt - Manchester United (Piłka nożna,Inne)
Piłka nożna,Inne
08.0820:45
04.08 11:00 Losowanie, Liga Europy (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
04.0813:00
04.08 10:00 Losowanie, Liga Mistrzów (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
04.0812:00
13.06 01:00 Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
13.0603:00
10.06 18:45 Polska - Rumunia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
10.0620:45
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 8 5 3 0 18:5 18
2 Śląsk Wrocław 8 3 5 0 11:7 14
3 Pogoń Szczecin 8 3 4 1 11:7 13
4 Lechia Gdańsk 8 3 4 1 11:8 13
5 Zagłębie Lubin 7 4 0 3 9:12 12
6 Raków Częstochowa 6 3 2 1 11:9 11
7 Wisła Kraków 8 3 2 3 13:14 11
8 Wisła Płock 8 3 1 4 14:10 10
9 Radomiak Radom 7 2 4 1 8:6 10
10 Piast Gliwice 8 3 1 4 10:10 10
11 Górnik Zabrze 7 3 1 3 8:9 10
12 Legia Warszawa 6 3 0 3 7:6 9
13 Jagiellonia Białystok 8 2 3 3 9:11 9
14 Cracovia 8 2 3 3 9:13 9
15 PGE FKS Stal Mielec 8 2 2 4 7:13 8
16 Warta Poznań 8 1 4 3 8:8 7
17 Górnik Łęczna 8 1 2 5 7:18 5
18 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 7 0 3 4 6:11 3
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation