WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Dolce Sport 3, Rumunia  na żywoDolce Sport 3, Rumunia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Rumunia
Język: rumuński
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.dolce-sport.ro/

Dolce Sport 3, Rumunia na żywo - OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Dolce Sport 3, Rumunia  na żywoRumunia Telekom TV 103
Satelita Region Parametry FTA
Hellas Sat 2 Europa , Bliski Wschód , Afryka Północna V, 30000, 7/8 NIE

Dolce Sport 3, Rumunia na żywo - OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Dolce Sport Live płatna Rumunia tak

Dolce Sport 3, Rumunia na żywo - TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

18.11 17:45 Aalborg Håndbold - Telekom Veszprém (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
18.1118:45
05.05 17:00 MOL-Pick Szeged - HC Vardar (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
05.0519:00
17.02 16:30 Telekom Veszprém - HC Meshkov Brest (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
17.0217:30
11.10 16:00 ORLEN Wisła Płock - MOL-Pick Szeged (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
11.1018:00
10.05 00:00 San Antonio Spurs - Houston Rockets (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
10.0502:00
26.04 17:30 FC Barcelona - Osasuna Pampeluna (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
26.0419:30
26.03 15:00 HC Meshkov Brest - SG Flensburg-Handewitt (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
26.0317:00
19.03 19:30 Detroit Pistons - Phoenix Suns (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
19.0320:30
26.02 20:30 Los Angeles Lakers - San Antonio Spurs (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
26.0221:30
18.02 15:00 Huddersfield Town - Manchester City (Piłka nożna,Puchar Anglii)
Piłka nożna,Puchar Anglii
18.0216:00

OPINIE I KOMENTARZE - Dolce Sport 3, Rumunia na żywo

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Raków Częstochowa 17 13 2 2 35:12 41
2 Legia Warszawa 17 9 5 3 24:19 32
3 Widzew Łódź 17 9 2 6 22:17 29
4 Pogoń Szczecin 17 8 5 4 29:25 29
5 Wisła Płock 17 8 4 5 29:24 28
6 Lech Poznań 16 8 4 4 20:15 28
7 PGE FKS Stal Mielec 17 8 3 6 25:22 27
8 Cracovia 17 7 4 6 18:12 25
9 Warta Poznań 17 7 4 6 18:16 25
10 Radomiak Radom 17 7 2 8 21:23 23
11 Śląsk Wrocław 17 5 6 6 17:22 21
12 Górnik Zabrze 17 5 5 7 26:28 20
13 Jagiellonia Białystok 17 4 6 7 25:26 18
14 Lechia Gdańsk 17 5 2 10 18:30 17
15 Zagłębie Lubin 17 4 5 8 13:27 17
16 Piast Gliwice 17 4 4 9 18:22 16
17 Korona Kielce 17 3 4 10 17:26 13
18 Miedź Legnica 16 3 3 10 18:27 12