WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

DR1, Dania na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Dania
Język: duński
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.dr.dk/tv/progra...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Dania Canal Digital Denmark 4811
Viasat Denmark 2740
Satelita Region Parametry FTA
SES 5 Europa , Afryka H, 30000, 3/4 NIE
Astra 4A Europa , Afryka V, 27500, 3/4 NIE
Thor 6 Europa Środkowa , Europa Wschodnia H, 25000, 3/4 NIE
Intelsat 903 Europa , Afryka L, 13500, 2/3 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Live DR1 darmowa Dania nie

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

ZOBACZzobacz

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

02.08 23:30 Tokio 2020 - dzień 11 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
03.0801:30
03.08 23:30 Tokio 2020 - dzień 12 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
04.0801:30
04.08 23:30 Tokio 2020 - dzień 13 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
05.0801:30
05.08 22:00 Tokio 2020 - dzień 14 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
06.0800:00
06.08 22:00 Tokio 2020 - dzień 15 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
07.0800:00
07.08 22:00 Tokio 2020 - dzień 16 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
08.0800:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

31.07 23:30 Tokio 2020 - dzień 9 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
01.0801:30
30.07 23:30 Tokio 2020 - dzień 8 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
31.0701:30
30.07 10:30 Portugalia - Dania (Piłka ręczna,TOKIO 2020)
Piłka ręczna,TOKIO 2020
30.0712:30
29.07 23:30 Tokio 2020 - dzień 7 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
30.0701:30
28.07 23:30 Tokio 2020 - dzień 6 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
29.0701:30
28.07 00:00 Dania - Bahrajn (Piłka ręczna,TOKIO 2020)
Piłka ręczna,TOKIO 2020
28.0702:00
27.07 23:30 Tokio 2020 - dzień 5 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
28.0701:30
27.07 11:00 Kanada - Wielka Brytania (kobiety) (Piłka nożna,TOKIO 2020)
Piłka nożna,TOKIO 2020
27.0713:00
27.07 08:00 Nowa Zelandia - Szwecja (kobiety) (Piłka nożna,TOKIO 2020)
Piłka nożna,TOKIO 2020
27.0710:00
26.07 23:30 Tokio 2020 - dzień 4 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
27.0701:30
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Wisła Kraków 2 1 1 0 5:2 4
2 Lech Poznań 2 1 1 0 3:1 4
3 Radomiak Radom 2 1 1 0 3:1 4
4 Pogoń Szczecin 1 1 0 0 2:0 3
5 Piast Gliwice 2 1 0 1 4:3 3
6 Raków Częstochowa 1 1 0 0 3:2 3
7 Zagłębie Lubin 2 1 0 1 3:4 3
8 Legia Warszawa 2 1 0 1 2:3 3
9 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 2 0 2 0 3:3 2
10 Śląsk Wrocław 1 0 1 0 2:2 1
11 Warta Poznań 1 0 1 0 2:2 1
12 Cracovia 1 0 1 0 1:1 1
13 Jagiellonia Białystok 1 0 1 0 1:1 1
14 Lechia Gdańsk 1 0 1 0 1:1 1
15 Górnik Łęczna 2 0 1 1 2:4 1
16 PGE FKS Stal Mielec 2 0 1 1 1:3 1
17 Wisła Płock 1 0 0 1 0:1 0
18 Górnik Zabrze 2 0 0 2 1:5 0
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation