WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

DR1, Dania na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Dania
Język: duński
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.dr.dk/tv/progra...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Dania Canal Digital Denmark 4811
Viasat Denmark 2740
Satelita Region Parametry FTA
SES 5 Europa , Afryka H, 30000, 3/4 NIE
Astra 4A Europa , Afryka V, 27500, 3/4 NIE
Thor 6 Europa Środkowa , Europa Wschodnia H, 25000, 3/4 NIE
Intelsat 903 Europa , Afryka L, 13500, 2/3 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Live DR1 darmowa Dania nie

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

17.01 14:30 Egipt - Angola (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
17.0115:30
17.01 19:15 Dania - Norwegia (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
17.0120:15

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

15.01 15:15 Arabia Saudyjska - Tunezja (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
15.0116:15
14.01 19:15 Dania - Arabia Saudyjska (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
14.0120:15
14.01 14:30 Islandia - Bahrajn (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
14.0115:30
13.01 14:30 Katar - Egipt (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
13.0115:30
13.01 13:00 Macedonia - Bahrajn (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
13.0114:00
12.01 14:30 Rosja - Korea (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
12.0115:30
11.01 19:30 Egipt - Szwecja (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
11.0120:30
11.01 14:30 Angola - Katar (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
11.0115:30
18.11 16:00 MOL-Pick Szeged - Skjern Handbold (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
18.1117:00
11.11 15:50 Skjern Handbold - MOL-Pick Szeged (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
11.1116:50

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 20 12 6 2 34:17 42
2 Legia Warszawa 20 11 6 3 34:20 39
3 Lech Poznan 20 10 3 7 32:23 33
4 Jagiellonia 20 9 6 5 34:29 33
5 Pogon Szczecin 20 9 4 7 28:24 31
6 Piast Gliwice 20 8 7 5 27:23 31
7 Korona Kielce 20 8 7 5 25:23 31
8 Wisla Krakow 20 8 5 7 33:29 29
9 Cracovia 20 7 6 7 20:21 27
10 Arka Gdynia 20 6 7 7 30:28 25
11 KGHM Zaglebie Lubin 20 7 3 10 31:32 24
12 Miedz Legnica 20 5 6 9 21:35 21
13 Wisla Plock 20 4 8 8 30:37 20
14 Slask Wroclaw 20 4 6 10 27:30 18
15 Gornik Zabrze 20 3 8 9 23:37 17
16 Zaglebie Sosnowiec 20 2 6 12 24:45 12
Championship Round
Relegation Round