WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

DR2, Dania na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Dania
Język: duński
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.dr.dk/tv/progra...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Dania Canal Digital Denmark 7318
Viasat Denmark 7020
Satelita Region Parametry FTA
Astra 4A Europa , Afryka V, 27500, 3/4 NIE
Thor 6 Europa Środkowa , Europa Wschodnia V, 25000, 3/4 NIE
Intelsat 903 Europa , Afryka L, 13500, 2/3 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Live DR2 darmowa Dania nie

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

23.02 17:00 Orlen Wisła Płock - Bjerringbro-Silkeborg (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
23.0218:00
23.01 17:00 Norwegia - Węgry (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
23.0118:00
23.01 14:30 Tunezja - Egipt (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
23.0115:30
21.01 17:00 Hiszpania - Brazylia (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
21.0118:00
20.01 17:00 Brazylia - Chorwacja (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
20.0118:00
16.01 17:00 Węgry - Egipt (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
16.0118:00
14.01 16:30 Norwegia - Austria (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
14.0117:30
11.01 17:00 Argentyna - Węgry (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
11.0118:00
01.12 16:30 Paris Saint-Germain Handball - Skjern Handbold (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
01.1217:30
04.11 17:15 SG Flensburg-Handewitt - Skjern Handbold (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
04.1118:15

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 26 15 8 3 40:21 53
2 Legia Warszawa 26 15 6 5 40:25 51
3 Piast Gliwice 26 13 7 6 40:27 46
4 Pogon Szczecin 26 12 5 9 38:33 41
5 Jagiellonia 26 11 7 8 41:37 40
6 Lech Poznan 26 12 3 11 38:35 39
7 Cracovia 26 11 6 9 31:29 39
8 Korona Kielce 26 10 9 7 34:36 39
9 Wisla Krakow 26 11 5 10 45:39 38
10 KGHM Zaglebie Lubin 26 11 4 11 41:36 37
11 Slask Wroclaw 26 7 6 13 33:34 27
12 Gornik Zabrze 26 6 9 11 33:45 27
13 Miedz Legnica 26 7 6 13 27:48 27
14 Arka Gdynia 26 6 8 12 35:38 26
15 Wisla Plock 26 5 9 12 35:46 24
16 Zaglebie Sosnowiec 26 4 6 16 33:55 18
Championship Round
Relegation Round