WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

DR2, Dania na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Dania
Język: duński
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.dr.dk/tv/progra...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Dania Canal Digital Denmark 7318
Viasat Denmark 7020
Satelita Region Parametry FTA
Astra 4A Europa , Afryka V, 27500, 3/4 NIE
Thor 6 Europa Środkowa , Europa Wschodnia V, 25000, 3/4 NIE
Intelsat 903 Europa , Afryka L, 13500, 2/3 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Live DR2 darmowa Dania nie

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

20.01 17:00 Brazylia - Chorwacja (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
20.0118:00
21.01 17:00 Hiszpania - Brazylia (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
21.0118:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

16.01 17:00 Węgry - Egipt (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
16.0118:00
14.01 16:30 Norwegia - Austria (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
14.0117:30
11.01 17:00 Argentyna - Węgry (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
11.0118:00
01.12 16:30 Paris Saint-Germain Handball - Skjern Handbold (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
01.1217:30
04.11 17:15 SG Flensburg-Handewitt - Skjern Handbold (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
04.1118:15
24.02 18:30 RK Celje Pivovarna Lasko - Aalborg Handbold (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
24.0219:30
04.03 16:30 SG Flensburg-Handewitt - Bjerringbro-Silkeborg (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
04.0317:30
28.02 18:30 Rhein-Neckar Löwen - KIF Kolding Kobenhavn (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
28.0219:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 20 12 6 2 34:17 42
2 Legia Warszawa 20 11 6 3 34:20 39
3 Lech Poznan 20 10 3 7 32:23 33
4 Jagiellonia 20 9 6 5 34:29 33
5 Pogon Szczecin 20 9 4 7 28:24 31
6 Piast Gliwice 20 8 7 5 27:23 31
7 Korona Kielce 20 8 7 5 25:23 31
8 Wisla Krakow 20 8 5 7 33:29 29
9 Cracovia 20 7 6 7 20:21 27
10 Arka Gdynia 20 6 7 7 30:28 25
11 KGHM Zaglebie Lubin 20 7 3 10 31:32 24
12 Miedz Legnica 20 5 6 9 21:35 21
13 Wisla Plock 20 4 8 8 30:37 20
14 Slask Wroclaw 20 4 6 10 27:30 18
15 Gornik Zabrze 20 3 8 9 23:37 17
16 Zaglebie Sosnowiec 20 2 6 12 24:45 12
Championship Round
Relegation Round