WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

DR3, Dania na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Dania
Język: duński
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.dr.dk/tv/progra...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Dania Canal Digital Denmark 4801
Viasat Denmark 1740
Satelita Region Parametry FTA
SES 5 Europa , Afryka V, 30000, 3/4 NIE
Thor 6 Europa Środkowa , Europa Wschodnia H, 25000, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Live DR3 darmowa Dania nie

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

30.06 18:45 Hiszpania U21 - Niemcy U21 (finał) (Piłka nożna,UEFA Euro U-21)
Piłka nożna,UEFA Euro U-21
30.0620:45
27.06 19:00 Hiszpania U21 - Francja U21 (Piłka nożna,UEFA Euro U-21)
Piłka nożna,UEFA Euro U-21
27.0621:00
27.06 16:00 Niemcy U21 - Rumunia U21 (Piłka nożna,UEFA Euro U-21)
Piłka nożna,UEFA Euro U-21
27.0618:00
21.06 19:00 Francja U21 - Chorwacja U21 (Piłka nożna,UEFA Euro U-21)
Piłka nożna,UEFA Euro U-21
21.0621:00
21.06 16:30 Anglia U21 - Rumunia U21 (Piłka nożna,UEFA Euro U-21)
Piłka nożna,UEFA Euro U-21
21.0618:30
19.06 16:30 Hiszpania U21 - Belgia U21 (Piłka nożna,UEFA Euro U-21)
Piłka nożna,UEFA Euro U-21
19.0618:30
18.06 16:30 Rumunia U21 - Chorwacja U21 (Piłka nożna,UEFA Euro U-21)
Piłka nożna,UEFA Euro U-21
18.0618:30
16.06 19:00 Włochy U21 - Hiszpania U21 (Piłka nożna,UEFA Euro U-21)
Piłka nożna,UEFA Euro U-21
16.0621:00
20.01 19:30 Islandia - Francja (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
20.0120:30
16.01 19:30 Katar - Szwecja (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
16.0120:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Rakow Czestochowa 7 5 1 1 18:8 16
2 KGHM Zaglebie Lubin 8 4 2 2 10:7 14
3 Gornik Zabrze 7 4 1 2 13:8 13
4 Slask Wroclaw 8 4 1 3 13:9 13
5 Legia Warszawa 7 4 1 2 9:8 13
6 Pogon Szczecin 6 3 2 1 6:4 11
7 Jagiellonia 7 3 2 2 8:7 11
8 Lechia Gdansk 7 3 1 3 11:10 10
9 Wisla Krakow 7 2 3 2 13:9 9
10 Wisla Plock 8 2 3 3 10:12 9
11 Lech Poznan 6 2 2 2 12:10 8
12 Warta Poznan 6 2 1 3 5:5 7
13 Cracovia 7 2 4 1 10:10 5
14 PGE FKS Stal Mielec 7 1 2 4 7:17 5
15 Podbeskidzie B-B 8 1 2 5 9:21 5
16 Piast Gliwice 8 0 2 6 5:14 2
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation