WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

ehftv.com, Cały świat na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Cały świat
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.ehftv.com/int/

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
ehf TV płatna Cały świat tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

21.10 19:00 Real Madryt - Fenerbahce SK Stambuł (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
21.1021:00
21.10 18:45 Barça - Paris Saint-Germain Handball (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
21.1020:45
21.10 18:30 AX Armani Exchange Olimpia Milan - LDLC ASVEL Villeurbanne (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
21.1020:30
21.10 16:45 Telekom Veszprém - SG Flensburg-Handewitt (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
21.1018:45
21.10 16:45 HC Motor Zaporoże - Dynamo Bukareszt (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
21.1018:45
20.10 18:45 Montpellier HB - HC Meshkov Brest (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
20.1020:45
20.10 16:45 THW Kiel - MOL-Pick Szeged (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
20.1018:45
20.10 16:45 Łomża VIVE Kielce - FC Porto (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
20.1018:45
20.10 16:45 Elverum Handball - HC PPD Zagrzeb (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
20.1018:45
20.10 16:45 Aalborg Håndbold - HC Vardar Skopje (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
20.1018:45
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 11 7 3 1 23:6 24
2 Lechia Gdańsk 11 6 4 1 20:9 22
3 Raków Częstochowa 10 6 3 1 21:14 21
4 Pogoń Szczecin 11 5 4 2 16:9 19
5 Śląsk Wrocław 11 4 5 2 15:14 17
6 Cracovia 11 4 4 3 18:18 16
7 Jagiellonia Białystok 11 4 4 3 12:12 16
8 PGE FKS Stal Mielec 11 4 3 4 15:18 15
9 Zagłębie Lubin 10 5 0 5 13:17 15
10 Piast Gliwice 11 4 2 5 14:15 14
11 Wisła Kraków 11 4 2 5 14:16 14
12 Wisła Płock 11 4 1 6 18:17 13
13 Radomiak Radom 11 2 7 2 12:11 13
14 Górnik Zabrze 10 4 1 5 13:15 13
15 Legia Warszawa 9 3 0 6 10:13 9
16 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 10 1 4 5 10:15 7
17 Warta Poznań 11 1 4 6 8:15 7
18 Górnik Łęczna 11 1 3 7 9:27 6
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation