WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

ehftv.com, Cały świat na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Cały świat
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.ehftv.com/int/

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
ehf TV płatna Cały świat tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

17.02 18:30 FC Barcelona Lassa - IFK Kristianstad (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
17.0219:30
17.02 18:00 Paris Saint-Germain Handball - HC Prvo plinarsko drustvo Zagreb (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
17.0219:00
17.02 16:00 MOL-Pick Szeged - HC Motor Zaporoże (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
17.0217:00
17.02 15:50 Skjern Handbold - HBC Nantes (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
17.0216:50
16.02 17:00 PGE Vive Kielce - Montpellier HB (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
16.0218:00
16.02 16:30 HC Vardar - Telekom Veszprém (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
16.0217:30
16.02 16:30 Mieszkow Brześć - Rhein-Neckar Löwen (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
16.0217:30
13.02 18:00 SG Flensburg-Handewitt - RK Celje Pivovarna Lasko (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
13.0219:00
10.02 16:00 RK Celje Pivovarna Lasko - MOL-Pick Szeged (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
10.0217:00
10.02 16:00 HC Motor Zaporoże - SG Flensburg-Handewitt (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
10.0217:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 22 13 7 2 36:18 46
2 Legia Warszawa 22 12 6 4 35:22 42
3 Jagiellonia 22 11 6 5 38:29 39
4 Korona Kielce 22 9 8 5 27:24 35
5 Piast Gliwice 22 9 7 6 32:25 34
6 Pogon Szczecin 22 10 4 8 32:27 34
7 Lech Poznan 22 10 3 9 33:29 33
8 Cracovia 22 9 6 7 24:22 33
9 KGHM Zaglebie Lubin 22 9 3 10 36:33 30
10 Wisla Krakow 21 8 5 8 33:31 29
11 Arka Gdynia 22 6 7 9 33:33 25
12 Slask Wroclaw 21 5 6 10 29:30 21
13 Miedz Legnica 22 5 6 11 21:41 21
14 Gornik Zabrze 22 4 8 10 26:40 20
15 Wisla Plock 22 4 8 10 30:39 20
16 Zaglebie Sosnowiec 22 3 6 13 27:49 15
Championship Round
Relegation Round