WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

eir Sport 2, Irlandia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Irlandia
Język: irlandzki
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.eirsport.ie/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Irlandia Sky Ireland 424
Virgin Media Ireland 401
Satelita Region Parametry FTA
Astra 2G Europa H, 22000, 5/6 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
eir Sport Live darmowa Irlandia tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

11.02 17:30 Wolverhampton Wanderers - Southampton (Piłka nożna,Puchar Anglii)
Piłka nożna,Puchar Anglii
11.0218:30
10.02 19:30 Leicester City - Brighton & Hove Albion (Piłka nożna,Puchar Anglii)
Piłka nożna,Puchar Anglii
10.0220:30
24.01 14:30 Fulham - Burnley FC (Piłka nożna,Puchar Anglii)
Piłka nożna,Puchar Anglii
24.0115:30
09.01 17:30 Arsenal FC - Newcastle United (Piłka nożna,Puchar Anglii)
Piłka nożna,Puchar Anglii
09.0118:30
04.03 19:45 Sheffield Wednesday - Manchester City (Piłka nożna,Puchar Anglii)
Piłka nożna,Puchar Anglii
04.0320:45
03.03 19:45 Chelsea FC - Liverpool FC (Piłka nożna,Puchar Anglii)
Piłka nożna,Puchar Anglii
03.0320:45
25.01 15:00 Burnley - Norwich City (Piłka nożna,Puchar Anglii)
Piłka nożna,Puchar Anglii
25.0116:00
04.01 15:00 Fulham - Aston Villa (Piłka nożna,Puchar Anglii)
Piłka nożna,Puchar Anglii
04.0116:00
04.08 18:00 FC Barcelona - Arsenal Londyn (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
04.0820:00
31.07 18:30 Angers SCO - Arsenal Londyn (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
31.0720:30
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Wisła Kraków 2 1 1 0 5:2 4
2 Jagiellonia Białystok 2 1 1 0 4:1 4
3 Lech Poznań 2 1 1 0 3:1 4
4 Pogoń Szczecin 2 1 1 0 3:1 4
5 Radomiak Radom 2 1 1 0 3:1 4
6 Śląsk Wrocław 2 1 1 0 4:3 4
7 Lechia Gdańsk 2 1 1 0 2:1 4
8 Piast Gliwice 2 1 0 1 4:3 3
9 Zagłębie Lubin 2 1 0 1 3:4 3
10 Legia Warszawa 2 1 0 1 2:3 3
11 Raków Częstochowa 2 1 0 1 3:5 3
12 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 2 0 2 0 3:3 2
13 Warta Poznań 2 0 2 0 3:3 2
14 Cracovia 2 0 1 1 2:3 1
15 Górnik Łęczna 2 0 1 1 2:4 1
16 PGE FKS Stal Mielec 2 0 1 1 1:3 1
17 Wisła Płock 2 0 0 2 0:2 0
18 Górnik Zabrze 2 0 0 2 1:5 0
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation