WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

eir Sport 2, Irlandia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Irlandia
Język: irlandzki
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.eirsport.ie/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Irlandia Sky Ireland 424
Virgin Media Ireland 401
Satelita Region Parametry FTA
Astra 2G Europa H, 22000, 5/6 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
eir Sport Live darmowa Irlandia tak

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

16.06 19:00 Paragwaj - Katar (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
16.0621:00
16.06 22:00 Urugwaj - Ekwador (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
17.0600:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

26.05 18:30 Inter Mediolan - Empoli FC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
26.0520:30
26.05 16:00 UC Sampdoria - Juventus FC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
26.0518:00
26.05 13:00 Torino FC - S.S. Lazio (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
26.0515:00
20.05 18:30 S.S. Lazio - Bologna FC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
20.0520:30
19.05 18:30 SSC Napoli - Inter Mediolan (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
19.0520:30
19.05 16:00 AC Milan - Frosinone Calcio (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
19.0518:00
19.05 14:15 SD Eibar - FC Barcelona (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
19.0516:15
19.05 10:00 Real Madryt - Real Betis (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
19.0512:00
18.05 16:00 Genoa CFC - Cagliari Calcio (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
18.0518:00
18.05 11:00 Levante UD - Atlético Madryt (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
18.0513:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Arka Gdynia 0 0 0 0 0:0 0
2 Cracovia 0 0 0 0 0:0 0
3 Gornik Zabrze 0 0 0 0 0:0 0
4 Jagiellonia 0 0 0 0 0:0 0
5 KGHM Zaglebie Lubin 0 0 0 0 0:0 0
6 Korona Kielce 0 0 0 0 0:0 0
7 LKS Lodz 0 0 0 0 0:0 0
8 Lech Poznan 0 0 0 0 0:0 0
9 Lechia Gdansk 0 0 0 0 0:0 0
10 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0
11 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0
12 Pogon Szczecin 0 0 0 0 0:0 0
13 Rakow Czestochowa 0 0 0 0 0:0 0
14 Slask Wroclaw 0 0 0 0 0:0 0
15 Wisla Krakow 0 0 0 0 0:0 0
16 Wisla Plock 0 0 0 0 0:0 0
Championship Round
Relegation Round