WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Eleven Sports 1, Polska na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Polska
Język: polski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.elevensports.pl/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Polska Cyfrowy Polsat 225
NC+ 127
Satelita Region Parametry FTA
Hot Bird 13C Europa , Europa Środkowa H, 27500, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

17.12 19:30 Atalanta Bergamo - S.S. Lazio (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
17.1220:30
19.12 17:30 Schalke 04 Gelsenkirchen - Bayer Leverkusen (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
19.1218:30
19.12 19:30 Bayern Monachium - RB Lipsk (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
19.1220:30

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

15.12 19:30 Torino FC - Juventus FC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
15.1220:30
15.12 17:00 Inter Mediolan - Udinese Calcio (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
15.1218:00
15.12 14:30 Hannover 96 - Bayern Monachium (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
15.1215:30
15.12 12:00 Getafe CF - Real Sociedad (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
15.1213:00
14.12 19:30 FC Nürnberg - Vfl Wolfsburg (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
14.1220:30
12.12 17:30 Anwil Włocławek - BK Ventspils (Koszykówka,Liga Mistrzów)
Koszykówka,Liga Mistrzów
12.1218:30
09.12 19:30 AC Milan - Torino FC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
09.1220:30
09.12 15:15 SD Huesca - Real Madryt (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
09.1216:15
09.12 11:30 US Sassuolo - ACF Fiorentina (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
09.1212:30
08.12 19:30 S.S. Lazio - UC Sampdoria (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
08.1220:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 18 11 5 2 30:17 38
2 Legia Warszawa 19 10 6 3 31:18 36
3 Jagiellonia 19 9 5 5 33:28 32
4 Piast Gliwice 19 8 6 5 26:22 30
5 Wisla Krakow 19 8 5 6 33:28 29
6 Korona Kielce 18 8 5 5 24:22 29
7 Pogon Szczecin 19 8 4 7 26:23 28
8 Lech Poznan 18 8 3 7 25:23 27
9 Arka Gdynia 19 6 6 7 27:25 24
10 KGHM Zaglebie Lubin 19 7 3 9 30:30 24
11 Cracovia 19 6 6 7 18:20 24
12 Wisla Plock 19 4 7 8 27:34 19
13 Miedz Legnica 18 5 4 9 21:35 19
14 Slask Wroclaw 18 4 5 9 25:27 17
15 Gornik Zabrze 19 3 8 8 23:33 17
16 Zaglebie Sosnowiec 18 2 6 10 22:36 12
Championship Round
Relegation Round