WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Eleven Sports 1, Polska na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Polska
Język: polski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.elevensports.pl/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Polska Cyfrowy Polsat 225
NC+ 126
Satelita Region Parametry FTA
Hot Bird 13C Europa , Europa Środkowa H, 27500, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

23.08 16:00 truly.work Stal Gorzów - forBET Włókniarz Częstochowa (Żużel,PGE Ekstraliga)
Żużel,PGE Ekstraliga
23.0818:00
23.08 18:30 MRGARDEN GKM Grudziądz - Speed Car Motor Lublin (Żużel,PGE Ekstraliga)
Żużel,PGE Ekstraliga
23.0820:30

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

18.08 16:00 Union Berlin - RB Lipsk (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
18.0818:00
17.08 19:00 CD Leganés - CA Osasuna (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
17.0821:00
17.08 16:30 Borussia Mönchengladbach - Schalke 04 Gelsenkirchen (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
17.0818:30
17.08 13:30 Werder Brema - Fortuna Düsseldorf (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
17.0815:30
16.08 18:30 Bayern Monachium - Hertha BSC (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
16.0820:30
13.08 18:45 Salford City - Leeds United (Piłka nożna,League Cup)
Piłka nożna,League Cup
13.0820:45
09.08 18:30 FOGO Unia Leszno - Get Well Toruń (Żużel,PGE Ekstraliga)
Żużel,PGE Ekstraliga
09.0820:30
09.08 16:00 forBET Włókniarz Częstochowa - MRGARDEN GKM Grudziądz (Żużel,PGE Ekstraliga)
Żużel,PGE Ekstraliga
09.0818:00
04.08 13:10 Grand Prix Węgier - wyścig (F1)
F1
04.0815:10
03.08 18:30 Borussia Dortmund - Bayern Monachium (Piłka nożna,Superpuchar Niemiec)
Piłka nożna,Superpuchar Niemiec
03.0820:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Slask Wroclaw 5 4 1 0 8:3 13
2 Pogon Szczecin 5 4 1 0 6:1 13
3 Jagiellonia 5 2 2 1 9:5 8
4 Lech Poznan 5 2 2 1 8:5 8
5 Piast Gliwice 5 2 2 1 4:3 8
6 Wisla Krakow 5 2 1 2 5:2 7
7 Cracovia 5 2 1 2 7:6 7
8 Legia Warszawa 4 2 1 1 4:3 7
9 Gornik Zabrze 5 2 1 2 4:5 7
10 Lechia Gdansk 5 1 3 1 4:4 6
11 Rakow Czestochowa 5 2 0 3 4:6 6
12 KGHM Zaglebie Lubin 5 1 2 2 5:5 5
13 Korona Kielce 5 1 1 3 3:5 4
14 LKS Lodz 5 1 1 3 3:8 4
15 Arka Gdynia 5 0 2 3 1:8 2
16 Wisla Plock 4 0 1 3 2:8 1
Championship Round
Relegation Round