WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

ERT 1, Grecja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Grecja
Język: grecki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.ert.gr/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Australia TV Plus 1
Grecja NOVA Greece 102
OTE TV 102
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 19 Azja , Australia H, 30000, 3/4 NIE
Hot Bird 13B Europa , Europa Środkowa , Europa Wschodnia , Bliski Wschód H, 27500, 3/4 NIE
Eutelsat 9B Europa H, 27500, 2/3 NIE
Eutelsat 3B Europa , Ameryka Południowa , Azja , Afryka , Bliski Wschód V, 16750, 3/5 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
EPT webTV darmowa Cały świat nie

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

22.06 19:00 Boliwia - Wenezuela (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
22.0621:00
23.06 19:00 Kolumbia - Paragwaj (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
23.0621:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

22.12 16:30 Real Madryt - Al-Ain FC (Piłka nożna,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Piłka nożna,Klubowe Mistrzostwa Świata
22.1217:30
19.12 16:30 Kashima Antlers - Real Madryt (Piłka nożna,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Piłka nożna,Klubowe Mistrzostwa Świata
19.1217:30
26.05 18:45 Real Madryt - Liverpool FC (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
26.0520:45
02.05 18:45 AS Roma - Liverpool FC (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
02.0520:45
04.04 18:45 Liverpool FC - Manchester City (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
04.0420:45
23.02 16:30 Grecja - Estonia (Koszykówka,Eliminacje MŚ)
Koszykówka,Eliminacje MŚ
23.0217:30
06.09 14:30 Grecja - Polska (Koszykówka,EuroBasket)
Koszykówka,EuroBasket
06.0916:30
05.09 17:00 Grecja - Finlandia (Koszykówka,EuroBasket)
Koszykówka,EuroBasket
05.0919:00
05.09 13:30 Polska - Francja (Koszykówka,EuroBasket)
Koszykówka,EuroBasket
05.0915:30
02.09 13:30 Grecja - Francja (Koszykówka,EuroBasket)
Koszykówka,EuroBasket
02.0915:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Arka Gdynia 0 0 0 0 0:0 0
2 Cracovia 0 0 0 0 0:0 0
3 Gornik Zabrze 0 0 0 0 0:0 0
4 Jagiellonia 0 0 0 0 0:0 0
5 KGHM Zaglebie Lubin 0 0 0 0 0:0 0
6 Korona Kielce 0 0 0 0 0:0 0
7 LKS Lodz 0 0 0 0 0:0 0
8 Lech Poznan 0 0 0 0 0:0 0
9 Lechia Gdansk 0 0 0 0 0:0 0
10 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0
11 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0
12 Pogon Szczecin 0 0 0 0 0:0 0
13 Rakow Czestochowa 0 0 0 0 0:0 0
14 Slask Wroclaw 0 0 0 0 0:0 0
15 Wisla Krakow 0 0 0 0 0:0 0
16 Wisla Plock 0 0 0 0 0:0 0
Championship Round
Relegation Round