WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

ERT 1, Grecja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Grecja
Język: grecki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.ert.gr/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Australia TV Plus 1
Grecja NOVA Greece 102
OTE TV 102
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 19 Azja , Australia H, 30000, 3/4 NIE
Hot Bird 13B Europa , Europa Środkowa , Europa Wschodnia , Bliski Wschód H, 27500, 3/4 NIE
Eutelsat 9B Europa H, 27500, 2/3 NIE
Eutelsat 3B Europa , Ameryka Południowa , Azja , Afryka , Bliski Wschód V, 16750, 3/5 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
EPT webTV darmowa Cały świat nie

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

22.12 16:30 Real Madryt - Al-Ain FC (Piłka nożna,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Piłka nożna,Klubowe Mistrzostwa Świata
22.1217:30
19.12 16:30 Kashima Antlers - Real Madryt (Piłka nożna,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Piłka nożna,Klubowe Mistrzostwa Świata
19.1217:30
26.05 18:45 Real Madryt - Liverpool FC (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
26.0520:45
02.05 18:45 AS Roma - Liverpool FC (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
02.0520:45
04.04 18:45 Liverpool FC - Manchester City (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
04.0420:45
23.02 16:30 Grecja - Estonia (Koszykówka,Eliminacje MŚ)
Koszykówka,Eliminacje MŚ
23.0217:30
06.09 14:30 Grecja - Polska (Koszykówka,EuroBasket)
Koszykówka,EuroBasket
06.0916:30
05.09 17:00 Grecja - Finlandia (Koszykówka,EuroBasket)
Koszykówka,EuroBasket
05.0919:00
05.09 13:30 Polska - Francja (Koszykówka,EuroBasket)
Koszykówka,EuroBasket
05.0915:30
02.09 13:30 Grecja - Francja (Koszykówka,EuroBasket)
Koszykówka,EuroBasket
02.0915:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 22 13 7 2 36:18 46
2 Legia Warszawa 22 12 6 4 35:22 42
3 Jagiellonia 22 11 6 5 38:29 39
4 Korona Kielce 22 9 8 5 27:24 35
5 Piast Gliwice 22 9 7 6 32:25 34
6 Pogon Szczecin 22 10 4 8 32:27 34
7 Lech Poznan 22 10 3 9 33:29 33
8 Cracovia 22 9 6 7 24:22 33
9 KGHM Zaglebie Lubin 22 9 3 10 36:33 30
10 Wisla Krakow 21 8 5 8 33:31 29
11 Arka Gdynia 22 6 7 9 33:33 25
12 Slask Wroclaw 21 5 6 10 29:30 21
13 Miedz Legnica 22 5 6 11 21:41 21
14 Gornik Zabrze 22 4 8 10 26:40 20
15 Wisla Plock 22 4 8 10 30:39 20
16 Zaglebie Sosnowiec 22 3 6 13 27:49 15
Championship Round
Relegation Round