WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

ESPN Caribbean, Bahamy na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Bahamy
Język: hiszpański
Program tv: zobacz online
Strona www: http://espndeportes.espn.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Brazylia Claro TV 610
Indie Dish TV 854
Stany Zjednoczone DirecTV 432
Satelita Region Parametry FTA
EchoStar 11 Ameryka Północna R, 20000, 7/8 NIE
Galaxy 18 Ameryka Północna H, 30000, 5/6 NIE
AMC 21 Ameryka Północna V, 30000, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

25.10 15:00 Cádiz CF - Villarreal CF (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
25.1016:00
25.10 17:00 ACF Fiorentina - Udinese Calcio (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
25.1018:00
25.10 19:45 Juventus FC - Hellas Werona (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
25.1020:45
26.10 19:45 AC Milan - AS Roma (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
26.1020:45

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

23.10 18:45 US Sassuolo - Torino FC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
23.1020:45
19.10 18:45 Hellas Werona - Genoa CFC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
19.1020:45
18.10 19:00 Real Betis - Real Sociedad (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
18.1021:00
18.10 16:00 Udinese Calcio - Parma Calcio 1913 (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
18.1018:00
17.10 18:45 FC Crotone - Juventus FC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
17.1020:45
17.10 16:00 Inter Mediolan - AC Milan (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
17.1018:00
14.10 18:45 Anglia - Dania (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
14.1020:45
14.10 16:00 Finlandia - Irlandia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
14.1018:00
13.10 18:45 Niemcy - Szwajcaria (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
13.1020:45
11.10 18:45 Polska - Włochy (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
11.1020:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Rakow Czestochowa 7 5 1 1 18:8 16
2 KGHM Zaglebie Lubin 8 4 2 2 10:7 14
3 Gornik Zabrze 7 4 1 2 13:8 13
4 Legia Warszawa 6 4 0 2 9:8 12
5 Jagiellonia 6 3 2 1 8:6 11
6 Slask Wroclaw 7 3 1 3 12:9 10
7 Pogon Szczecin 5 3 1 1 6:4 10
8 Lechia Gdansk 7 3 1 3 11:10 10
9 Wisla Plock 8 2 3 3 10:12 9
10 Wisla Krakow 7 2 3 2 13:9 9
11 Lech Poznan 6 2 2 2 12:10 8
12 Warta Poznan 6 2 1 3 5:5 7
13 Cracovia 7 2 4 1 10:10 5
14 Podbeskidzie B-B 8 1 2 5 9:21 5
15 PGE FKS Stal Mielec 7 1 2 4 7:17 5
16 Piast Gliwice 8 0 2 6 5:14 2
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation