WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

ESPN Play Sur, Argentyna na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Argentyna
Język: hiszpański
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.espn.com/watch/?...

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

12.07 02:00 Kamaru Usman - Jorge Masvidal (MMA)
MMA
12.0704:00
12.07 11:00 Wolverhampton Wanderers - Everton FC (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
12.0713:00
12.07 13:10 Grand Prix Styrii - wyścig (F1)
F1
12.0715:10
12.07 13:15 Aston Villa FC - Crystal Palace (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
12.0715:15
12.07 15:15 Genoa CFC - SPAL 2013 (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
12.0717:15
12.07 15:30 Tottenham Hotspur - Arsenal Londyn (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
12.0717:30
12.07 17:30 CD Leganés - Valencia CF (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
12.0719:30
12.07 17:30 Cagliari Calcio - US Lecce (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
12.0719:30
12.07 17:30 Udinese Calcio - UC Sampdoria (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
12.0719:30
12.07 17:30 Parma Calcio 1913 - Bologna FC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
12.0719:30
12.07 17:30 ACF Fiorentina - Hellas Werona (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
12.0719:30
12.07 18:00 AFC Bournemouth - Leicester City (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
12.0720:00
12.07 19:45 SSC Napoli - AC Milan (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
12.0721:45
13.07 17:30 Deportivo Alavés - Getafe CF (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
13.0719:30
13.07 19:00 Manchester United - Southampton (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
13.0721:00
13.07 19:45 Inter Mediolan - Torino FC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
13.0721:45
14.07 19:15 Chelsea Londyn - Norwich City (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
14.0721:15
14.07 19:45 Atalanta Bergamo - Brescia Calcio (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
14.0721:45
15.07 17:00 Burnley - Wolverhampton Wanderers (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
15.0719:00
15.07 17:00 Manchester City - AFC Bournemouth (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
15.0719:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

10.07 13:00 Grand Prix Styrii - 2. trening (F1)
F1
10.0715:00
10.07 09:00 Grand Prix Styrii - 1. trening (F1)
F1
10.0711:00
10.07 00:00 Carlos Takam - Jerry Forrest (Boks)
Boks
10.0702:00
09.07 20:00 Athletic Bilbao - Sevilla FC (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
09.0722:00
09.07 19:45 Hellas Werona - Inter Mediolan (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
09.0721:45
09.07 19:15 Aston Villa - Manchester United (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
09.0721:15
09.07 17:30 SD Eibar - CD Leganés (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
09.0719:30
09.07 17:30 SPAL 2013 - Udinese Calcio (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
09.0719:30
09.07 17:00 AFC Bournemouth - Tottenham Hotspur (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
09.0719:00
09.07 17:00 Everton FC - Southampton FC (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
09.0719:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Group A - Final Round
M Z R P B Pkt
1 Legia Warszawa 34 20 5 9 67:33 65
2 Piast Gliwice 34 17 6 11 38:30 57
3 Lech Poznan 34 15 12 7 61:32 57
4 Slask Wroclaw 34 14 11 9 47:40 53
5 Cracovia 34 16 4 14 47:35 52
6 Lechia Gdansk 34 14 10 10 44:46 52
7 Jagiellonia 34 13 10 11 46:44 49
8 Pogon Szczecin 34 12 11 11 32:36 47
Champions League Qual.
Europa League Qual.
Group B - Final Round
M Z R P B Pkt
9 Gornik Zabrze 35 13 11 11 49:44 50
10 Rakow Czestochowa 35 15 5 15 47:52 50
11 Wisla Plock 35 13 9 13 41:51 48
12 KGHM Zaglebie Lubin 35 13 8 14 56:52 47
13 Wisla Krakow 34 13 5 16 42:51 44
14 Arka Gdynia 34 8 10 16 34:53 34
15 Korona Kielce 34 8 7 19 25:44 31
16 LKS Lodz 34 5 6 23 28:61 21
Relegation
Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Legia Warszawa 30 19 3 8 63:30 60
2 Piast Gliwice 30 16 5 9 36:26 53
3 Slask Wroclaw 30 13 10 7 42:33 49
4 Lech Poznan 30 13 10 7 55:29 49
5 Cracovia 30 14 4 12 39:29 46
6 Pogon Szczecin 30 12 9 9 29:31 45
7 Jagiellonia 30 12 8 10 41:39 44
8 Lechia Gdansk 30 11 10 9 40:42 43
9 Gornik Zabrze 30 10 11 9 39:38 41
10 Rakow Czestochowa 30 12 5 13 38:43 41
11 KGHM Zaglebie Lubin 30 10 8 12 49:46 38
12 Wisla Plock 30 10 8 12 37:50 38
13 Wisla Krakow 30 10 5 15 37:47 35
14 Korona Kielce 30 8 6 16 21:37 30
15 Arka Gdynia 30 7 8 15 28:47 29
16 LKS Lodz 30 5 6 19 26:53 21
Championship Round
Relegation Round