WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

ESPN Play Sur, Wenezuela na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Wenezuela
Język: hiszpański
Strona www: http://www.espn.com/watch/?...

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

23.10 00:30 CA Boca Juniors - Caracas FC (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
23.1002:30
23.10 00:30 CD Universidad Católica - SC Internacional (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
23.1002:30
23.10 00:30 Grêmio FB Porto Alegre - América de Cali (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
23.1002:30
23.10 10:00 Grand Prix Portugalii - 1. trening (F1)
F1
23.1012:00
23.10 14:00 Grand Prix Portugalii - 2. trening (F1)
F1
23.1016:00
24.10 00:15 Juan Francisco Estrada - Carlos Cuadras (Boks)
Boks
24.1002:15
24.10 10:00 Grand Prix Portugalii - 3. trening (F1)
F1
24.1012:00
24.10 13:00 Grand Prix Portugalii - kwalifikacje (F1)
F1
24.1015:00
24.10 14:30 Irlandia - Włochy (Rugby,Puchar Sześciu Narodów)
Rugby,Puchar Sześciu Narodów
24.1016:30
24.10 16:00 Genoa CFC - Inter Mediolan (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
24.1018:00
24.10 18:00 Khabib Nurmagomedov - Justin Gaethje (MMA)
MMA
24.1020:00
24.10 19:00 Atlético Madryt - Real Betis (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
24.1021:00
25.10 13:10 Grand Prix Portugalii - wyścig (F1)
F1
25.1014:10

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

21.10 22:15 Racing Club de Avellaneda - Estudiantes de Mérida (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
22.1000:15
21.10 22:15 Club Nacional de Football - Club Alianza Lima (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
22.1000:15
21.10 19:00 Bayern Monachium - Atlético Madryt (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
21.1021:00
21.10 19:00 Ajax Amsterdam - Liverpool FC (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
21.1021:00
21.10 19:00 Manchester City - FC Porto (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
21.1021:00
21.10 19:00 Inter Mediolan - Borussia Mönchengladbach (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
21.1021:00
21.10 19:00 Olympiakos Pireus - Olympique Marsylia (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
21.1021:00
21.10 19:00 FC Midtjylland - Atalanta Bergamo (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
21.1021:00
21.10 16:55 Red Bull Salzburg - Lokomotiw Moskwa (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
21.1018:55
21.10 16:55 Real Madryt - Szachtar Donieck (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
21.1018:55

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Rakow Czestochowa 7 5 1 1 18:8 16
2 Gornik Zabrze 7 4 1 2 13:8 13
3 KGHM Zaglebie Lubin 7 4 1 2 9:6 13
4 Jagiellonia 6 3 2 1 8:6 11
5 Slask Wroclaw 6 3 1 2 11:7 10
6 Pogon Szczecin 5 3 1 1 6:4 10
7 Lechia Gdansk 6 3 0 3 10:9 9
8 Legia Warszawa 5 3 0 2 7:7 9
9 Lech Poznan 6 2 2 2 12:10 8
10 Wisla Plock 7 2 2 3 8:10 8
11 Warta Poznan 6 2 1 3 5:5 7
12 Wisla Krakow 6 1 3 2 10:9 6
13 Cracovia 7 2 4 1 10:10 5
14 Podbeskidzie B-B 7 1 2 4 9:18 5
15 PGE FKS Stal Mielec 7 1 2 4 7:17 5
16 Piast Gliwice 7 0 1 6 3:12 1
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation