WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

ESPN Play Sur , Boliwia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Boliwia
Język: hiszpański
Strona www: http://www.espn.com/watch/?...

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

22.11 20:00 Levante UD - RCD Mallorca (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
22.1121:00
23.11 12:00 CD Leganés - FC Barcelona (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
23.1113:00
23.11 12:30 West Ham United - Tottenham Hotspur (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
23.1113:30
23.11 15:00 AFC Bournemouth - Wolverhampton Wanderers (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
23.1116:00
23.11 15:00 Arsenal FC - Southampton (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
23.1116:00
23.11 15:00 Brighton & Hove Albion - Leicester City (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
23.1116:00
23.11 15:00 Crystal Palace - Liverpool FC (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
23.1116:00
23.11 15:00 Everton - Norwich City (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
23.1116:00
23.11 15:00 Watford - Burnley FC (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
23.1116:00
23.11 17:30 Manchester City - Chelsea FC (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
23.1118:30
24.11 16:30 Sheffield United - Manchester United (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
24.1117:30
24.11 20:00 Toulouse FC - Olympique Marsylia (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
24.1121:00
25.11 20:00 Aston Villa - Newcastle United (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
25.1121:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

19.11 19:45 Niemcy - Irlandia Północna (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
19.1120:45
19.11 19:45 Walia - Węgry (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
19.1120:45
18.11 19:45 Irlandia - Dania (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
18.1120:45
17.11 15:30 Nitto ATP Finals (finał) (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
17.1116:30
17.11 14:00 Luksemburg - Portugalia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
17.1115:00
16.11 19:45 Niemcy - Białoruś (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
16.1120:45
16.11 17:00 Rosja - Belgia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
16.1118:00
16.11 12:00 Nitto ATP Finals (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
16.1113:00
15.11 17:00 Finlandia - Liechtenstein (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
15.1118:00
15.11 12:00 Nitto ATP Finals (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
15.1113:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Legia Warszawa 15 9 2 4 28:14 29
2 Piast Gliwice 15 8 4 3 19:11 28
3 Pogon Szczecin 15 8 4 3 17:12 28
4 Cracovia 15 8 3 4 22:14 27
5 Slask Wroclaw 15 7 6 2 21:14 27
6 Wisla Plock 15 8 2 5 20:22 26
7 Jagiellonia 15 6 5 4 25:20 23
8 Lechia Gdansk 15 5 6 4 17:15 21
9 Lech Poznan 15 5 5 5 24:18 20
10 KGHM Zaglebie Lubin 15 5 4 6 25:23 19
11 Rakow Czestochowa 15 6 1 8 17:21 19
12 Gornik Zabrze 15 3 7 5 14:19 16
13 Arka Gdynia 15 3 4 8 12:23 13
14 Korona Kielce 15 3 3 9 7:19 12
15 LKS Lodz 15 3 2 10 15:26 11
16 Wisla Krakow 15 3 2 10 14:26 11
Championship Round
Relegation Round