WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

ESPN2 Argentina, Argentyna na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Argentyna
Język: hiszpański
Program tv: zobacz online
Strona www: http://espndeportes.espn.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Argentyna DirecTV Latin America 1623
INTV 102
Boliwia Inter Satelital 511
Chile Claro Chile 475
Hiszpania Movistar+ 481
Kolumbia Tigo 3010
Meksyk Claro Americas 662
Star TV México 502
Peru Media Networks Latin America 1305
Satelita Region Parametry FTA
Telstar 12 Vantage Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Afryka , Bliski Wschód H, 45000, NIE
Amazonas 2 Ameryka Północna , Ameryka Południowa V, 28888, 3/4 NIE
Amazonas 4 Ameryka Południowa H, 30000, 2/3 NIE
AMC 4 Ameryka Południowa V, 28888, 3/4 NIE
Star One C4 Ameryka Południowa H, 27902, NIE
Arsat 2 Ameryka Północna , Ameryka Południowa H, 30000, 2/3 NIE
Eutelsat 117 West A Ameryka Północna , Ameryka Południowa V, 30000, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

07.12 18:00 Villarreal CF - Maccabi Tel Awiw (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
07.1219:00
02.12 19:45 Athletic Bilbao - Real Madryt (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
02.1220:45
01.12 03:00 Lamont Roach - Rey Perez (Boks)
Boks
01.1204:00
01.12 03:00 MANUEL AVILA - Raul Hidalgo (Boks)
Boks
01.1204:00
01.12 03:00 Jose Lopez - Miguel Gonzalez (Boks)
Boks
01.1204:00
29.11 19:45 Arsenal Londyn - Huddersfield Town (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
29.1120:45
26.11 19:45 Valencia CF - FC Barcelona (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
26.1120:45
26.11 17:30 Villarreal CF - Sevilla FC (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
26.1118:30
25.11 15:00 Manchester United - Brighton & Hove Albion (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
25.1116:00
22.11 19:45 Juventus Turyn - FC Barcelona (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
22.1120:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Jagiellonia 1 1 0 0 3:0 3
2 LKS Lodz 1 0 1 0 0:0 1
3 Lechia Gdansk 1 0 1 0 0:0 1
4 Cracovia 0 0 0 0 0:0 0
5 Gornik Zabrze 0 0 0 0 0:0 0
6 KGHM Zaglebie Lubin 0 0 0 0 0:0 0
7 Korona Kielce 0 0 0 0 0:0 0
8 Lech Poznan 0 0 0 0 0:0 0
9 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0
10 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0
11 Pogon Szczecin 0 0 0 0 0:0 0
12 Rakow Czestochowa 0 0 0 0 0:0 0
13 Slask Wroclaw 0 0 0 0 0:0 0
14 Wisla Krakow 0 0 0 0 0:0 0
15 Wisla Plock 0 0 0 0 0:0 0
16 Arka Gdynia 1 0 0 1 0:3 0
Championship Round
Relegation Round