WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

ESPN2 Argentina, Argentyna na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Argentyna
Język: hiszpański
Program tv: zobacz online
Strona www: http://espndeportes.espn.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Argentyna DirecTV Latin America 1623
INTV 102
Boliwia Inter Satelital 511
Chile Claro Chile 475
Hiszpania Movistar+ 481
Kolumbia Tigo 3010
Meksyk Claro Americas 662
Star TV México 502
Peru Media Networks Latin America 1305
Satelita Region Parametry FTA
Telstar 12 Vantage Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Afryka , Bliski Wschód H, 45000, NIE
Amazonas 2 Ameryka Północna , Ameryka Południowa V, 28888, 3/4 NIE
Amazonas 4 Ameryka Południowa H, 30000, 2/3 NIE
AMC 4 Ameryka Południowa V, 28888, 3/4 NIE
Star One C4 Ameryka Południowa H, 27902, NIE
Arsat 2 Ameryka Północna , Ameryka Południowa H, 30000, 2/3 NIE
Eutelsat 117 West A Ameryka Północna , Ameryka Południowa V, 30000, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

07.12 18:00 Villarreal CF - Maccabi Tel Awiw (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
07.1219:00
02.12 19:45 Athletic Bilbao - Real Madryt (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
02.1220:45
01.12 03:00 Lamont Roach - Rey Perez (Boks)
Boks
01.1204:00
01.12 03:00 MANUEL AVILA - Raul Hidalgo (Boks)
Boks
01.1204:00
01.12 03:00 Jose Lopez - Miguel Gonzalez (Boks)
Boks
01.1204:00
29.11 19:45 Arsenal Londyn - Huddersfield Town (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
29.1120:45
26.11 19:45 Valencia CF - FC Barcelona (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
26.1120:45
26.11 17:30 Villarreal CF - Sevilla FC (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
26.1118:30
25.11 15:00 Manchester United - Brighton & Hove Albion (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
25.1116:00
22.11 19:45 Juventus Turyn - FC Barcelona (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
22.1120:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Mistrzostwa Świata 2018

Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Urugwaj 3 3 0 0 5:0 9
2 Rosja 3 2 0 1 8:4 6
3 Arabia Saudyjska 3 1 0 2 2:7 3
4 Egipt 3 0 0 3 2:6 0
Next Round
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Hiszpania 3 1 2 0 6:5 5
2 Portugalia 3 1 2 0 5:4 5
3 Iran 3 1 1 1 2:2 4
4 Maroko 3 0 1 2 2:4 1
Next Round
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Francja 3 2 1 0 3:1 7
2 Dania 3 1 2 0 2:1 5
3 Peru 3 1 0 2 2:2 3
4 Australia 3 0 1 2 2:5 1
Next Round
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Chorwacja 3 3 0 0 7:1 9
2 Argentyna 3 1 1 1 3:5 4
3 Nigeria 3 1 0 2 3:4 3
4 Islandia 3 0 1 2 2:5 1
Next Round
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Brazylia 3 2 1 0 5:1 7
2 Szwajcaria 3 1 2 0 5:4 5
3 Serbia 3 1 0 2 2:4 3
4 Kostaryka 3 0 1 2 2:5 1
Next Round
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Szwecja 3 2 0 1 5:2 6
2 Meksyk 3 2 0 1 3:4 6
3 Korea Południowa 3 1 0 2 3:3 3
4 Niemcy 3 1 0 2 2:4 3
Next Round
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Belgia 3 3 0 0 9:2 9
2 Anglia 3 2 0 1 8:3 6
3 Tunezja 3 1 0 2 5:8 3
4 Panama 3 0 0 3 2:11 0
Next Round
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Kolumbia 3 2 0 1 5:2 6
2 Japonia 3 1 1 1 4:4 4
3 Senegal 3 1 1 1 4:4 4
4 Polska 3 1 0 2 2:5 3
Next Round