WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

ESPN2 Caribbean, Kuba na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Kuba
Język: hiszpański
Program tv: zobacz online
Strona www: http://espndeportes.espn.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Brazylia Claro TV 302
Gwadelupa CanalSat Caraïbes 111
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 903 Europa , Afryka H, 30000, 8/9 NIE
Intelsat 1R Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Afryka V, 27902, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

01.11 12:00 AS Saint-Étienne - Montpellier HSC (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
01.1113:00
01.11 14:00 Spezia Calcio - Juventus FC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
01.1115:00
01.11 20:00 Lille OSC - Olympique Lyon (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
01.1121:00
02.11 19:45 Hellas Werona - Benevento Calcio (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
02.1120:45

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

25.10 16:00 OGC Nice - Lille OSC (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
25.1017:00
24.10 19:00 Paris Saint-Germain - Dijon FCO (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
24.1021:00
18.10 18:45 AS Roma - Benevento Calcio (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
18.1020:45
18.10 15:00 AS Saint-Étienne - OGC Nice (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
18.1017:00
17.10 19:00 Olympique Marsylia - Girondins Bordeaux (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
17.1021:00
17.10 16:30 Real Madryt - Cádiz CF (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
17.1018:30
17.10 13:00 SSC Napoli - Atalanta Bergamo (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
17.1015:00
14.10 18:45 Włochy - Holandia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
14.1020:45
13.10 18:45 Ukraina - Hiszpania (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
13.1020:45
11.10 18:45 Francja - Portugalia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
11.1020:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Rakow Czestochowa 8 6 1 1 20:9 19
2 Gornik Zabrze 8 5 1 2 14:8 16
3 KGHM Zaglebie Lubin 8 4 2 2 10:7 14
4 Slask Wroclaw 8 4 1 3 13:9 13
5 Lechia Gdansk 8 4 1 3 14:11 13
6 Legia Warszawa 7 4 1 2 9:8 13
7 Pogon Szczecin 6 3 2 1 6:4 11
8 Jagiellonia 7 3 2 2 8:7 11
9 Wisla Krakow 8 2 3 3 14:12 9
10 Lech Poznan 7 2 3 2 13:11 9
11 Wisla Plock 8 2 3 3 10:12 9
12 Warta Poznan 7 2 1 4 5:6 7
13 Cracovia 8 2 5 1 11:11 6
14 PGE FKS Stal Mielec 8 1 2 5 8:19 5
15 Podbeskidzie B-B 8 1 2 5 9:21 5
16 Piast Gliwice 8 0 2 6 5:14 2
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation