WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

ESPN2 Norte, Honduras na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Honduras
Język: hiszpański
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.espn.com.mx/

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

20.08 15:00 WTA Western & Southern Open (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
20.0817:00
20.08 19:00 ATP Western & Southern Open (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
20.0821:00
21.08 01:00 Emanuel Navarette - Eduardo Baez (Boks)
Boks
21.0803:00
21.08 18:00 WTA Western & Southern Open (finał) (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
21.0820:00
21.08 20:30 ATP Western & Southern Open (finał) (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
21.0822:30
22.08 16:30 AS Roma - US Cremonese (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
22.0818:30
22.08 18:45 UC Sampdoria - Juventus FC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
22.0820:45

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

17.08 19:00 Dynamo Kijów - SL Benfica (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
17.0821:00
17.08 16:45 Qarabağ Ağdam - Viktoria Pilzno (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
17.0818:45
16.08 19:00 Rangers FC - PSV Eindhoven (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
16.0821:00
14.08 20:00 Hubert Hurkacz - Pablo Carreño-Busta (finał) (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
14.0822:00
13.08 15:00 AS Monaco - Rennes (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
13.0817:00
07.08 18:45 Olympique Marsylia - Stade de Reims (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
07.0820:45
07.08 18:00 FC Barcelona - Pumas UNAM (Piłka nożna,Puchar Gampera)
Piłka nożna,Puchar Gampera
07.0820:00
07.08 15:05 Stade Rennais - FC Lorient (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
07.0817:05
07.08 11:00 Toulouse FC - OGC Nice (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
07.0813:00
06.08 19:00 Clermont Foot 63 - Paris Saint-Germain (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
06.0821:00
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Wisła Płock 5 4 1 0 16:4 13
2 PGE FKS Stal Mielec 5 3 1 1 10:5 10
3 Pogoń Szczecin 5 3 1 1 8:6 10
4 Legia Warszawa 5 3 1 1 7:5 10
5 Cracovia 5 3 0 2 7:3 9
6 Radomiak Radom 5 2 2 1 8:7 8
7 Śląsk Wrocław 5 2 2 1 4:4 8
8 Zagłębie Lubin 5 2 2 1 3:3 8
9 Raków Częstochowa 4 2 1 1 6:5 7
10 Korona Kielce 5 2 1 2 5:5 7
11 Jagiellonia Białystok 6 2 1 3 7:8 7
12 Górnik Zabrze 4 2 0 2 5:5 6
13 Warta Poznań 5 2 0 3 4:8 6
14 Widzew Łódź 5 1 1 3 6:7 4
15 Piast Gliwice 4 1 0 3 1:5 3
16 Lechia Gdańsk 4 1 0 3 4:10 3
17 Lech Poznań 4 0 1 3 2:7 1
18 Miedź Legnica 5 0 1 4 4:10 1