WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

ESPN3, USA na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: USA
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.espn.com/

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

31.07 18:30 OGC Nice - AC Milan (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
31.0720:30
31.07 19:00 Olympique Marsylia - Villarreal CF (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
31.0721:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

28.07 17:45 Red Bull Salzburg - Atlético Madryt (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
28.0719:45
31.05 19:00 Dania U21 - Niemcy U21 (Piłka nożna,UEFA Euro U-21)
Piłka nożna,UEFA Euro U-21
31.0521:00
31.05 16:00 Hiszpania U21 - Chorwacja U21 (Piłka nożna,UEFA Euro U-21)
Piłka nożna,UEFA Euro U-21
31.0518:00
11.04 18:45 ACF Fiorentina - Atalanta Bergamo (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
11.0420:45
31.03 18:45 Szwajcaria - Finlandia (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
31.0320:45
31.03 18:45 San Marino - Albania (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
31.0320:45
31.03 16:00 Armenia - Rumunia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
31.0318:00
31.03 15:45 Szwecja - Estonia (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
31.0317:45
30.03 18:45 Turcja - Łotwa (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
30.0320:45
30.03 18:45 Katar - Irlandia (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
30.0320:45
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Wisła Kraków 1 1 0 0 3:0 3
2 Pogoń Szczecin 1 1 0 0 2:0 3
3 Raków Częstochowa 1 1 0 0 3:2 3
4 Legia Warszawa 1 1 0 0 1:0 3
5 Śląsk Wrocław 1 0 1 0 2:2 1
6 Warta Poznań 1 0 1 0 2:2 1
7 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1 0 1 0 1:1 1
8 Cracovia 1 0 1 0 1:1 1
9 Górnik Łęczna 1 0 1 0 1:1 1
10 Jagiellonia Białystok 1 0 1 0 1:1 1
11 Lechia Gdańsk 1 0 1 0 1:1 1
12 PGE FKS Stal Mielec 1 0 1 0 1:1 1
13 Lech Poznań 1 0 1 0 0:0 1
14 Radomiak Radom 1 0 1 0 0:0 1
15 Piast Gliwice 1 0 0 1 2:3 0
16 Wisła Płock 1 0 0 1 0:1 0
17 Górnik Zabrze 1 0 0 1 0:2 0
18 Zagłębie Lubin 1 0 0 1 0:3 0
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation