WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Euroleague.tv, Cały świat na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Cały świat
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.euroleague.tv/

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Euroleague TV płatna Cały świat tak

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

19.10 19:00 Real Madryt - Kirolbet Baskonia (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
19.1021:00
19.10 18:00 Olympiakos Pireus - AX Armani Exchange Olimpia Milan (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
19.1020:00
19.10 17:45 Żalgiris Kowno - Fenerbahce SK Stambuł (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
19.1019:45
19.10 17:00 Chimki Moskwa - Anadolu Efes Stambuł (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
19.1019:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

17.10 18:45 Kirolbet Baskonia - Olympiakos Pireus (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
17.1020:45
17.10 18:45 AX Armani Exchange Olimpia Milan - Real Madryt (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
17.1020:45
17.10 18:45 Valencia Basket - Partizan KK (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
17.1020:45
17.10 18:30 Limoges CSP - Alba Berlin (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
17.1020:30
17.10 18:30 Dolomiti Energia Trento - Zenit Sankt Petersburg (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
17.1020:30
17.10 18:00 Arka Gdynia - Cedevita Zagrzeb (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
17.1020:00
17.10 17:45 Fenerbahce - Chimki Moskwa (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
17.1019:45
17.10 17:00 Anadolu Efes Stambuł - Żalgiris Kowno (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
17.1019:00
17.10 17:00 UNICS Kazań - Fiat Torino (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
17.1019:00
17.10 16:45 KK Mornar - Unicaja Malaga (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
17.1018:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 11 6 3 2 20:13 21
2 Legia Warszawa 11 6 3 2 16:12 21
3 Wisla Krakow 11 6 2 3 20:10 20
4 Jagiellonia 11 6 2 3 17:13 20
5 Piast Gliwice 11 6 2 3 17:15 20
6 Korona Kielce 11 5 4 2 15:12 19
7 Lech Poznan 11 5 2 4 17:14 17
8 KGHM Zaglebie Lubin 11 5 1 5 17:17 16
9 Arka Gdynia 11 3 5 3 12:11 14
10 Pogon Szczecin 11 3 4 4 13:13 13
11 Slask Wroclaw 11 3 3 5 16:15 12
12 Miedz Legnica 11 3 3 5 15:20 12
13 Wisla Plock 11 2 4 5 14:20 10
14 Gornik Zabrze 11 1 6 4 11:17 9
15 Zaglebie Sosnowiec 11 1 4 6 15:24 7
16 Cracovia 11 1 4 6 8:17 7
Championship Round
Relegation Round