WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Euroleague.tv, Cały świat na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Cały świat
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.euroleague.tv/

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Euroleague TV płatna Cały świat tak

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

22.02 17:15 Darussafaka Dogus Stambuł - Fenerbahce (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
22.0218:15
22.02 18:00 Żalgiris Kowno - Buducnost VOLI Podgorica (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
22.0219:00
22.02 19:00 Panathinaikos - Chimki Moskwa (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
22.0220:00
22.02 20:00 Real Madryt - Bayern Monachium BC (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
22.0221:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

08.02 19:45 AX Armani Exchange Olimpia Milan - Darussafaka Dogus Stambuł (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
08.0220:45
08.02 19:30 Kirolbet Baskonia - Bayern Monachium BC (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
08.0220:30
08.02 17:45 Fenerbahce - Panathinaikos (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
08.0218:45
08.02 17:00 CSKA Moskwa - Real Madryt (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
08.0218:00
07.02 20:00 FC Barcelona Lassa - Żalgiris Kowno (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
07.0221:00
07.02 19:05 Maccabi Fox Tel Awiw - Olympiakos Pireus (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
07.0220:05
07.02 18:00 Buducnost VOLI Podgorica - Chimki Moskwa (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
07.0219:00
07.02 17:30 Anadolu Efes Stambuł - Herbalife Gran Canaria (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
07.0218:30
06.02 19:45 Valencia Basket - Limoges CSP (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
06.0220:45
06.02 17:00 Lietuvos Rytas Wilno - AS Monaco (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
06.0218:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 22 13 7 2 36:18 46
2 Legia Warszawa 22 12 6 4 35:22 42
3 Jagiellonia 22 11 6 5 38:29 39
4 Korona Kielce 22 9 8 5 27:24 35
5 Piast Gliwice 22 9 7 6 32:25 34
6 Pogon Szczecin 22 10 4 8 32:27 34
7 Lech Poznan 22 10 3 9 33:29 33
8 Cracovia 22 9 6 7 24:22 33
9 Wisla Krakow 22 9 5 8 34:31 32
10 KGHM Zaglebie Lubin 22 9 3 10 36:33 30
11 Arka Gdynia 22 6 7 9 33:33 25
12 Slask Wroclaw 22 5 6 11 29:31 21
13 Miedz Legnica 22 5 6 11 21:41 21
14 Gornik Zabrze 22 4 8 10 26:40 20
15 Wisla Plock 22 4 8 10 30:39 20
16 Zaglebie Sosnowiec 22 3 6 13 27:49 15
Championship Round
Relegation Round