WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Eurosport 1, Polska na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Polska
Język: polski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://tv.eurosport.pl

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Polska Cyfrowy Polsat 14
Orange Polska 127
Platforma Canal+ 113
UPC Poland 564
Satelita Region Parametry FTA
Hot Bird 13C Europa , Europa Środkowa V, 27500, 3/4 NIE
Hot Bird 13B Europa , Europa Środkowa , Europa Wschodnia , Bliski Wschód V, 27500, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Eurosport Player płatna Polska tak
IPLA płatna Polska tak

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

27.10 16:45 Łomża VIVE Kielce - Paris Saint-Germain Handball (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
27.1018:45

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

19.10 18:45 Pfadi Winterthur - ORLEN Wisła Płock (Piłka ręczna,Liga Europejska)
Piłka ręczna,Liga Europejska
19.1020:45
13.10 18:45 Łomża VIVE Kielce - SG Flensburg-Handewitt (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
13.1020:45
01.10 15:00 Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów - 3. runda (Żużel)
Żużel
01.1017:00
29.09 16:45 HC Motor Zaporoże - Łomża VIVE Kielce (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
29.0918:45
26.09 16:00 Puchar Lavera (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
26.0918:00
25.09 17:00 Puchar Lavera (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
25.0919:00
24.09 17:00 Puchar Lavera (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
24.0919:00
23.09 16:45 Łomża VIVE Kielce - Telekom Veszprém (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
23.0918:45
16.09 16:45 C.S. Dinamo Bukareszt - Łomża VIVE Kielce (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
16.0918:45
12.09 17:00 US Open (finał) (Tenis,US Open)
Tenis,US Open
12.0919:00
OPINIE I KOMENTARZE
28.12.2020 / ~ Irena /
Po co pan Kacper Merk przeprowadza wywiady,jak ich nie tłumaczy???!!!

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 12 8 3 1 27:7 27
2 Raków Częstochowa 11 7 3 1 24:16 24
3 Lechia Gdańsk 12 6 5 1 21:10 23
4 Pogoń Szczecin 12 6 4 2 20:10 22
5 Śląsk Wrocław 12 5 5 2 20:14 20
6 Piast Gliwice 12 5 2 5 18:16 17
7 Cracovia 12 4 5 3 19:19 17
8 Radomiak Radom 12 3 7 2 15:12 16
9 PGE FKS Stal Mielec 12 4 4 4 15:18 16
10 Jagiellonia Białystok 12 4 4 4 13:16 16
11 Zagłębie Lubin 11 5 1 5 14:18 16
12 Górnik Zabrze 11 4 2 5 14:16 14
13 Wisła Kraków 12 4 2 6 14:21 14
14 Wisła Płock 12 4 1 7 19:21 13
15 Legia Warszawa 10 3 0 7 11:17 9
16 Warta Poznań 12 1 5 6 8:15 8
17 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 11 1 4 6 12:18 7
18 Górnik Łęczna 12 1 3 8 10:30 6
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation