WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Eurosport 1, Polska na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Polska
Język: polski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://eurosport.onet.pl/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Polska Cyfrowy Polsat 14
NC+ 113
Orange TV 127
UPC Poland 564
Satelita Region Parametry FTA
Hot Bird 13C Europa , Europa Środkowa V, 27500, 3/4 NIE
Hot Bird 13B Europa , Europa Środkowa , Europa Wschodnia , Bliski Wschód V, 27500, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Eurosport Player płatna Polska tak
IPLA płatna Polska tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

14.11 19:45 Limoges CSP - Lokomotiv Kuban Krasnodar (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
14.1120:45
14.11 18:00 Fraport Skyliners Frankfurt - Unicaja Malaga (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
14.1119:00
13.11 19:15 Arka Gdynia - Tofas Bursa (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
13.1120:15
07.11 17:00 Lokomotiv Kuban Krasnodar - Arka Gdynia (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
07.1118:00
05.11 17:00 Zagłębie Sosnowiec - Jagiellonia Białystok (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
05.1118:00
02.11 00:00 DC United - Columbus Crew (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
02.1101:00
31.10 23:00 New York City - Philadelphia Union (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
01.1100:00
31.10 19:45 Borussia Mönchengladbach - Bayer Leverkusen (Piłka nożna,DFB Pokal)
Piłka nożna,DFB Pokal
31.1020:45
31.10 17:30 Borussia Dortmund - Union Berlin (Piłka nożna,DFB Pokal)
Piłka nożna,DFB Pokal
31.1018:30
30.10 19:45 SV Rödinghausen - Bayern Monachium (Piłka nożna,DFB Pokal)
Piłka nożna,DFB Pokal
30.1020:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 15 9 4 2 25:15 31
2 Jagiellonia 15 8 4 3 26:18 28
3 Legia Warszawa 15 7 5 3 25:18 26
4 Wisla Krakow 15 7 4 4 28:19 25
5 Piast Gliwice 15 7 4 4 21:18 25
6 Korona Kielce 15 7 4 4 18:15 25
7 Pogon Szczecin 15 6 4 5 22:18 22
8 Lech Poznan 15 6 3 6 21:21 21
9 Arka Gdynia 15 5 5 5 21:17 20
10 Wisla Plock 15 4 6 5 23:24 18
11 KGHM Zaglebie Lubin 15 5 2 8 22:26 17
12 Slask Wroclaw 15 4 4 7 24:22 16
13 Cracovia 15 3 5 7 11:18 14
14 Gornik Zabrze 15 2 7 6 15:25 13
15 Miedz Legnica 15 3 4 8 16:32 13
16 Zaglebie Sosnowiec 15 2 5 8 21:33 11
Championship Round
Relegation Round