WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Eurosport 1, Francja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Francja
Język: francuski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.eurosport.fr/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Francja CanalSat Réunion 62
Canalsat 121
Orange TV France 77
Parabole Réunion 100
Gwadelupa CanalSat Caraïbes 101
Orange Caraïbes 920
Nowa Kaledonia CanalSat Calédonie 18
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 18 Ameryka Północna , Australia , Azja Wschodnia H, 45000, 3/4 NIE
Astra 1M Europa , Europa Środkowa , Europa Wschodnia V, 27500, 3/4 NIE
Astra 1N Europa V, 29700, 5/6 NIE
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód H, 30000, 8/9 NIE
Intelsat 903 Europa , Afryka H, 44950, 5/6 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Eurosport Player płatna Francja tak

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

zegar 15:00 ATP Miami 15:00
ZOBACZzobacz

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

26.03 16:00 ATP Miami (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
26.0317:00
27.03 17:00 ATP Miami (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
27.0318:00
28.03 17:00 ATP Miami (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
28.0318:00
29.03 17:00 ATP Miami (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
29.0318:00
31.03 17:00 ATP Miami (finał) (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
31.0319:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

24.03 15:00 ATP Miami (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
24.0316:00
23.03 15:00 ATP Miami (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
23.0316:00
22.03 15:00 ATP Miami (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
22.0316:00
21.03 15:00 ATP Miami (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
21.0316:00
20.03 15:00 ATP Miami (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
20.0316:00
17.03 22:30 ATP Indian Wells (finał) (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
17.0323:30
16.03 17:45 ATP Indian Wells (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
16.0318:45
15.03 18:00 ATP Indian Wells (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
15.0319:00
14.03 20:00 ATP Indian Wells (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
14.0321:00
13.03 18:00 ATP Indian Wells (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
13.0319:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 26 15 8 3 40:21 53
2 Legia Warszawa 26 15 6 5 40:25 51
3 Piast Gliwice 26 13 7 6 40:27 46
4 Pogon Szczecin 26 12 5 9 38:33 41
5 Jagiellonia 26 11 7 8 41:37 40
6 Lech Poznan 26 12 3 11 38:35 39
7 Cracovia 26 11 6 9 31:29 39
8 Korona Kielce 26 10 9 7 34:36 39
9 Wisla Krakow 26 11 5 10 45:39 38
10 KGHM Zaglebie Lubin 26 11 4 11 41:36 37
11 Slask Wroclaw 26 7 6 13 33:34 27
12 Gornik Zabrze 26 6 9 11 33:45 27
13 Miedz Legnica 26 7 6 13 27:48 27
14 Arka Gdynia 26 6 8 12 35:38 26
15 Wisla Plock 26 5 9 12 35:46 24
16 Zaglebie Sosnowiec 26 4 6 16 33:55 18
Championship Round
Relegation Round