WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Eurosport 2, Francja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Francja
Język: francuski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.eurosport.fr/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Francja Canalsat 122
Parabole Réunion 101
Gwadelupa CanalSat Caraïbes 102
Nowa Kaledonia CanalSat Calédonie 2019
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 18 Ameryka Północna , Australia , Azja Wschodnia H, 45000, 3/4 NIE
Astra 1M Europa , Europa Środkowa , Europa Wschodnia V, 27500, 3/4 NIE
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód H, 30000, 8/9 NIE
Intelsat 903 Europa , Afryka H, 45000, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Eurosport Player płatna Francja tak

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

ZOBACZzobacz

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

05.08 22:00 Tokio 2020 - dzień 14 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
06.0800:00
06.08 22:00 Tokio 2020 - dzień 15 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
07.0800:00
07.08 11:30 Brazylia - Hiszpania (finał) (Piłka nożna,TOKIO 2020)
Piłka nożna,TOKIO 2020
07.0813:30
07.08 22:00 Tokio 2020 - dzień 16 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
08.0800:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

03.08 23:30 Tokio 2020 - dzień 12 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
04.0801:30
03.08 11:00 Hiszpania - Japonia (Piłka nożna,TOKIO 2020)
Piłka nożna,TOKIO 2020
03.0813:00
03.08 08:00 Meksyk - Brazylia (Piłka nożna,TOKIO 2020)
Piłka nożna,TOKIO 2020
03.0810:00
02.08 23:30 Tokio 2020 - dzień 11 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
03.0801:30
02.08 11:00 Australia - Szwecja (kobiety) (Piłka nożna,TOKIO 2020)
Piłka nożna,TOKIO 2020
02.0813:00
02.08 08:00 USA - Kanada (kobiety) (Piłka nożna,TOKIO 2020)
Piłka nożna,TOKIO 2020
02.0810:00
01.08 23:30 Tokio 2020 - dzień 10 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
02.0801:30
01.08 02:05 Brazylia - Francja (Siatkówka,TOKIO 2020)
Siatkówka,TOKIO 2020
01.0804:05
31.07 23:30 Tokio 2020 - dzień 9 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
01.0801:30
30.07 23:30 Tokio 2020 - dzień 8 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
31.0701:30
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Wisła Kraków 2 1 1 0 5:2 4
2 Jagiellonia Białystok 2 1 1 0 4:1 4
3 Lech Poznań 2 1 1 0 3:1 4
4 Pogoń Szczecin 2 1 1 0 3:1 4
5 Radomiak Radom 2 1 1 0 3:1 4
6 Śląsk Wrocław 2 1 1 0 4:3 4
7 Lechia Gdańsk 2 1 1 0 2:1 4
8 Piast Gliwice 2 1 0 1 4:3 3
9 Zagłębie Lubin 2 1 0 1 3:4 3
10 Legia Warszawa 2 1 0 1 2:3 3
11 Raków Częstochowa 2 1 0 1 3:5 3
12 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 2 0 2 0 3:3 2
13 Warta Poznań 2 0 2 0 3:3 2
14 Cracovia 2 0 1 1 2:3 1
15 Górnik Łęczna 2 0 1 1 2:4 1
16 PGE FKS Stal Mielec 2 0 1 1 1:3 1
17 Wisła Płock 2 0 0 2 0:2 0
18 Górnik Zabrze 2 0 0 2 1:5 0
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation