WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Eurosport 2, Francja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Francja
Język: francuski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.eurosport.fr/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Francja Canalsat 122
Parabole Réunion 101
Gwadelupa CanalSat Caraïbes 102
Nowa Kaledonia CanalSat Calédonie 2019
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 18 Ameryka Północna , Australia , Azja Wschodnia H, 45000, 3/4 NIE
Astra 1M Europa , Europa Środkowa , Europa Wschodnia V, 27500, 3/4 NIE
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód H, 30000, 8/9 NIE
Intelsat 903 Europa , Afryka H, 45000, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Eurosport Player płatna Francja tak

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

ZOBACZzobacz

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

28.10 13:00 Erste Bank Open (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
28.1014:00
29.10 13:00 Erste Bank Open (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
29.1014:00
30.10 13:00 Erste Bank Open (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
30.1014:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

26.10 13:00 Erste Bank Open (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
26.1014:00
25.10 15:00 European Open (finał) (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
25.1016:00
24.10 13:30 European Open (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
24.1015:30
23.10 12:00 European Open (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
23.1014:00
18.10 13:30 St. Petersburg Open (finał) (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
18.1015:30
17.10 11:00 St. Petersburg Open (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
17.1013:00
16.10 10:00 St. Petersburg Open (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
16.1012:00
15.10 10:00 St. Petersburg Open (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
15.1012:00
14.10 10:00 St. Petersburg Open (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
14.1012:00
13.10 10:00 St. Petersburg Open (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
13.1012:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Rakow Czestochowa 8 6 1 1 20:9 19
2 Gornik Zabrze 8 5 1 2 14:8 16
3 KGHM Zaglebie Lubin 8 4 2 2 10:7 14
4 Slask Wroclaw 8 4 1 3 13:9 13
5 Legia Warszawa 7 4 1 2 9:8 13
6 Pogon Szczecin 6 3 2 1 6:4 11
7 Jagiellonia 7 3 2 2 8:7 11
8 Lechia Gdansk 7 3 1 3 11:10 10
9 Wisla Krakow 7 2 3 2 13:9 9
10 Lech Poznan 7 2 3 2 13:11 9
11 Wisla Plock 8 2 3 3 10:12 9
12 Warta Poznan 7 2 1 4 5:6 7
13 Cracovia 8 2 5 1 11:11 6
14 PGE FKS Stal Mielec 8 1 2 5 8:19 5
15 Podbeskidzie B-B 8 1 2 5 9:21 5
16 Piast Gliwice 8 0 2 6 5:14 2
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation