WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Eurosport 2 France, Francja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Francja
Język: francuski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.eurosport.fr/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Francja Canalsat 122
Parabole Réunion 101
Gwadelupa CanalSat Caraïbes 102
Nowa Kaledonia CanalSat Calédonie 2019
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 18 Ameryka Północna , Australia , Azja Wschodnia H, 45000, 3/4 NIE
Astra 1M Europa , Europa Środkowa , Europa Wschodnia V, 27500, 3/4 NIE
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód H, 30000, 8/9 NIE
Intelsat 903 Europa , Afryka H, 45000, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Eurosport Player płatna Francja tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

13.02 20:00 SAS Épinal - AS Saint-Étienne (Piłka nożna,Puchar Francji)
Piłka nożna,Puchar Francji
13.0221:00
12.02 20:05 Olympique Lyon - Olympique Marsylia (Piłka nożna,Puchar Francji)
Piłka nożna,Puchar Francji
12.0221:05
12.02 17:30 Dijon FCO - Paris Saint-Germain (Piłka nożna,Puchar Francji)
Piłka nożna,Puchar Francji
12.0218:30
11.02 19:55 ASM Belfort - Stade Rennais (Piłka nożna,Puchar Francji)
Piłka nożna,Puchar Francji
11.0220:55
30.01 19:55 OGC Nice - Olympique Lyon (Piłka nożna,Puchar Francji)
Piłka nożna,Puchar Francji
30.0120:55
29.01 20:05 Olympique Marsylia - RC Strasbourg (Piłka nożna,Puchar Francji)
Piłka nożna,Puchar Francji
29.0121:05
29.01 17:30 Pau FC - Paris Saint-Germain (Piłka nożna,Puchar Francji)
Piłka nożna,Puchar Francji
29.0118:30
28.01 19:55 AS Monaco - AS Saint-Étienne (Piłka nożna,Puchar Francji)
Piłka nożna,Puchar Francji
28.0120:55
28.01 17:30 Angers SCO - Stade Rennais (Piłka nożna,Puchar Francji)
Piłka nożna,Puchar Francji
28.0118:30
20.01 19:55 Saint-Pryvé Saint-Hilaire - AS Monaco (Piłka nożna,Puchar Francji)
Piłka nożna,Puchar Francji
20.0120:55

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Rakow Czestochowa 7 5 1 1 18:8 16
2 Gornik Zabrze 7 4 1 2 13:8 13
3 KGHM Zaglebie Lubin 7 4 1 2 9:6 13
4 Jagiellonia 6 3 2 1 8:6 11
5 Slask Wroclaw 6 3 1 2 11:7 10
6 Pogon Szczecin 5 3 1 1 6:4 10
7 Lechia Gdansk 6 3 0 3 10:9 9
8 Legia Warszawa 5 3 0 2 7:7 9
9 Lech Poznan 6 2 2 2 12:10 8
10 Wisla Plock 7 2 2 3 8:10 8
11 Warta Poznan 6 2 1 3 5:5 7
12 Wisla Krakow 6 1 3 2 10:9 6
13 Cracovia 7 2 4 1 10:10 5
14 Podbeskidzie B-B 7 1 2 4 9:18 5
15 PGE FKS Stal Mielec 7 1 2 4 7:17 5
16 Piast Gliwice 7 0 1 6 3:12 1
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation