WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

EuroSport 2 Germany, Niemcy na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Niemcy
Język: niemiecki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.eurosport.de/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Niemcy KabelKiosk 20209
Sky Deutschland 240
Satelita Region Parametry FTA
Astra 1KR Europa Środkowa H, 22000, 3/4 NIE
Astra 1L Europa H, 23500, 2/3 NIE
Eutelsat 9B Europa H, 27500, 2/3 NIE
Astra 4A Europa , Afryka V, 27500, 5/6 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Eurosport Player płatna Niemcy tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

07.09 00:30 Roger Federer - Juan Martin Del Potro (Tenis,US Open)
Tenis,US Open
07.0902:30
06.09 23:00 Madison Keys - Kaia Kanepi (Tenis,US Open)
Tenis,US Open
07.0901:00
06.08 13:00 Arsenal Londyn - Chelsea Londyn (Piłka nożna,Inne)
Piłka nożna,Inne
06.0815:00
05.08 18:30 Borussia Dortmund - Bayern Monachium (Piłka nożna,Inne)
Piłka nożna,Inne
05.0820:30
06.07 13:30 Anglia - Holandia (Piłka nożna,UEFA Euro U-19)
Piłka nożna,UEFA Euro U-19
06.0715:30
05.07 13:30 Gruzja - Szwecja (Piłka nożna,UEFA Euro U-19)
Piłka nożna,UEFA Euro U-19
05.0715:30
08.06 11:00 Włochy - Anglia (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
08.0613:00
08.06 11:00 Włochy - Anglia (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
08.0613:00
05.06 11:00 Meksyk - Anglia (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
05.0613:00
04.06 09:00 Portugalia - Urugwaj (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
04.0611:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Rakow Czestochowa 8 6 1 1 20:9 19
2 Gornik Zabrze 8 5 1 2 14:8 16
3 Pogon Szczecin 7 4 2 1 9:4 14
4 KGHM Zaglebie Lubin 8 4 2 2 10:7 14
5 Slask Wroclaw 8 4 1 3 13:9 13
6 Lechia Gdansk 8 4 1 3 14:11 13
7 Legia Warszawa 7 4 1 2 9:8 13
8 Jagiellonia 8 3 2 3 8:10 11
9 Wisla Krakow 8 2 3 3 14:12 9
10 Lech Poznan 7 2 3 2 13:11 9
11 Wisla Plock 8 2 3 3 10:12 9
12 Warta Poznan 7 2 1 4 5:6 7
13 Cracovia 8 2 5 1 11:11 6
14 PGE FKS Stal Mielec 8 1 2 5 8:19 5
15 Podbeskidzie B-B 8 1 2 5 9:21 5
16 Piast Gliwice 8 0 2 6 5:14 2
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation