WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Eurosport 2 Italy, Włochy na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Włochy
Język: włoski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://it.eurosport.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Włochy Sky Italy 211
Satelita Region Parametry FTA
Hot Bird 13B Europa , Europa Środkowa , Europa Wschodnia , Bliski Wschód V, 29900, 5/6 NIE
Eutelsat 5 West A Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Afryka , Bliski Wschód H, 35000, 2/3 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Eurosport Player płatna Włochy tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

08.02 19:45 AX Armani Exchange Olimpia Milan - Darussafaka Dogus Stambuł (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
08.0220:45
24.01 19:45 AX Armani Exchange Olimpia Milan - Żalgiris Kowno (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
24.0120:45
18.01 18:00 Żalgiris Kowno - Panathinaikos (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
18.0119:00
11.01 17:00 CSKA Moskwa - Maccabi Fox Tel Awiw (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
11.0118:00
09.01 19:45 AX Armani Exchange Olimpia Milan - FC Barcelona Lassa (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
09.0120:45
03.01 19:45 AX Armani Exchange Olimpia Milan - Buducnost VOLI Podgorica (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
03.0120:45
13.12 20:00 Real Madryt - FC Barcelona Lassa (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
13.1221:00
06.12 19:45 AX Armani Exchange Olimpia Milan - Herbalife Gran Canaria (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
06.1220:45
30.11 20:00 FC Barcelona Lassa - Fenerbahce (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
30.1121:00
22.11 18:45 Olympiakos Pireus - Real Madryt (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
22.1119:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 22 13 7 2 36:18 46
2 Legia Warszawa 22 12 6 4 35:22 42
3 Jagiellonia 22 11 6 5 38:29 39
4 Korona Kielce 22 9 8 5 27:24 35
5 Piast Gliwice 22 9 7 6 32:25 34
6 Pogon Szczecin 22 10 4 8 32:27 34
7 Lech Poznan 22 10 3 9 33:29 33
8 Cracovia 22 9 6 7 24:22 33
9 KGHM Zaglebie Lubin 22 9 3 10 36:33 30
10 Wisla Krakow 21 8 5 8 33:31 29
11 Arka Gdynia 22 6 7 9 33:33 25
12 Slask Wroclaw 21 5 6 10 29:30 21
13 Miedz Legnica 22 5 6 11 21:41 21
14 Gornik Zabrze 22 4 8 10 26:40 20
15 Wisla Plock 22 4 8 10 30:39 20
16 Zaglebie Sosnowiec 22 3 6 13 27:49 15
Championship Round
Relegation Round