WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Eurosport 2 Russia, Rosja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Rosja
Język: rosyjski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.eurosport.ru/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Rosja MTS TV 1171
NTV Plus 706
Satelita Region Parametry FTA
ABS 2 Europa , Azja , Afryka , Bliski Wschód V, 45000, 2/3 NIE
Intelsat 904 Europa , Afryka , Bliski Wschód H, 30000, 3/4 NIE
KazSat 3 Azja Południowa V, 30000, 3/4 NIE
Express AMU1 Afryka Południowa R, 27500, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Eurosport Player płatna Rosja tak

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

ZOBACZzobacz

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

31.07 23:30 Tokio 2020 - dzień 9 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
01.0801:30
01.08 23:30 Tokio 2020 - dzień 10 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
02.0801:30
02.08 23:30 Tokio 2020 - dzień 11 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
03.0801:30
03.08 23:30 Tokio 2020 - dzień 12 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
04.0801:30
04.08 23:30 Tokio 2020 - dzień 13 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
05.0801:30
05.08 22:00 Tokio 2020 - dzień 14 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
06.0800:00
06.08 22:00 Tokio 2020 - dzień 15 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
07.0800:00
07.08 22:00 Tokio 2020 - dzień 16 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
08.0800:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

29.07 23:30 Tokio 2020 - dzień 7 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
30.0701:30
28.07 23:30 Tokio 2020 - dzień 6 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
29.0701:30
27.07 23:30 Tokio 2020 - dzień 5 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
28.0701:30
26.07 23:30 Tokio 2020 - dzień 4 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
27.0701:30
25.07 23:30 Tokio 2020 - dzień 3 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
26.0701:30
24.07 23:30 Tokio 2020 - dzień 2 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
25.0701:30
23.07 23:30 Tokio 2020 - dzień 1 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
24.0701:30
07.06 09:00 French Open (Tenis,French Open)
Tenis,French Open
07.0611:00
06.06 09:00 French Open (Tenis,French Open)
Tenis,French Open
06.0611:00
05.06 09:00 French Open (Tenis,French Open)
Tenis,French Open
05.0611:00
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Wisła Kraków 1 1 0 0 3:0 3
2 Pogoń Szczecin 1 1 0 0 2:0 3
3 Raków Częstochowa 1 1 0 0 3:2 3
4 Legia Warszawa 1 1 0 0 1:0 3
5 Śląsk Wrocław 1 0 1 0 2:2 1
6 Warta Poznań 1 0 1 0 2:2 1
7 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1 0 1 0 1:1 1
8 Cracovia 1 0 1 0 1:1 1
9 Górnik Łęczna 1 0 1 0 1:1 1
10 Jagiellonia Białystok 1 0 1 0 1:1 1
11 Lechia Gdańsk 1 0 1 0 1:1 1
12 PGE FKS Stal Mielec 1 0 1 0 1:1 1
13 Lech Poznań 1 0 1 0 0:0 1
14 Radomiak Radom 1 0 1 0 0:0 1
15 Piast Gliwice 1 0 0 1 2:3 0
16 Wisła Płock 1 0 0 1 0:1 0
17 Górnik Zabrze 1 0 0 1 0:2 0
18 Zagłębie Lubin 1 0 0 1 0:3 0
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation