WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Eurosport 2 Russia, Rosja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Rosja
Język: rosyjski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.eurosport.ru/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Rosja MTS TV 1171
NTV Plus 706
Satelita Region Parametry FTA
ABS 2 Europa , Azja , Afryka , Bliski Wschód V, 45000, 2/3 NIE
Intelsat 904 Europa , Afryka , Bliski Wschód H, 30000, 3/4 NIE
KazSat 3 Azja Południowa V, 30000, 3/4 NIE
Express AMU1 Afryka Południowa R, 27500, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Eurosport Player płatna Rosja tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

22.02 12:00 Losowanie, Liga Europy (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
22.0213:00
07.09 16:00 US Open - 12. Dzień (Tenis,US Open)
Tenis,US Open
07.0918:00
03.09 15:00 US Open - 8. Dzień (Tenis,US Open)
Tenis,US Open
03.0917:00
02.09 16:00 US Open - 7. Dzień (Tenis,US Open)
Tenis,US Open
02.0918:00
01.09 15:00 US Open - 6. Dzień (Tenis,US Open)
Tenis,US Open
01.0917:00
31.08 15:30 US Open - 5. Dzień (Tenis,US Open)
Tenis,US Open
31.0817:30
30.08 15:00 US Open - 4. Dzień (Tenis,US Open)
Tenis,US Open
30.0817:00
29.08 15:00 US Open - 3. Dzień (Tenis,US Open)
Tenis,US Open
29.0817:00
28.08 15:00 US Open - 2. Dzień (Tenis,US Open)
Tenis,US Open
28.0817:00
27.08 16:00 US Open - 1. Dzień (Tenis,US Open)
Tenis,US Open
27.0818:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 26 15 8 3 40:21 53
2 Legia Warszawa 26 15 6 5 40:25 51
3 Piast Gliwice 26 13 7 6 40:27 46
4 Pogon Szczecin 26 12 5 9 38:33 41
5 Jagiellonia 26 11 7 8 41:37 40
6 Lech Poznan 26 12 3 11 38:35 39
7 Cracovia 26 11 6 9 31:29 39
8 Korona Kielce 26 10 9 7 34:36 39
9 Wisla Krakow 26 11 5 10 45:39 38
10 KGHM Zaglebie Lubin 26 11 4 11 41:36 37
11 Slask Wroclaw 26 7 6 13 33:34 27
12 Gornik Zabrze 26 6 9 11 33:45 27
13 Miedz Legnica 26 7 6 13 27:48 27
14 Arka Gdynia 26 6 8 12 35:38 26
15 Wisla Plock 26 5 9 12 35:46 24
16 Zaglebie Sosnowiec 26 4 6 16 33:55 18
Championship Round
Relegation Round