WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Eurosport Denmark, Dania  na żywoEurosport Denmark, Dania na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Dania
Język: duński
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.eurosport.dk/

Eurosport Denmark, Dania na żywo - OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Eurosport Denmark, Dania  na żywoDania Viasat Denmark 40
YouSee 44
Eurosport Denmark, Dania  na żywoNorwegia Canal Digital 74
Eurosport Denmark, Dania  na żywoSzwecja Boxer 29
Satelita Region Parametry FTA
Thor 7 Europa H, 30000, 3/4 NIE
Thor 6 Europa Środkowa , Europa Wschodnia H, 24500, 7/8 NIE

Eurosport Denmark, Dania na żywo - OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Eurosport Player płatna Dania tak

Eurosport Denmark, Dania na żywo - TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

29.01 08:30 Stefanos Tsitsipas - Novak Djoković (finał) (Tenis,Australian Open)
Tenis,Australian Open
29.0109:30
29.01 04:00 Australian Open (Tenis,Australian Open)
Tenis,Australian Open
29.0105:00
28.01 08:30 Jelena Rybakina - Aryna Sabalenka (finał) (Tenis,Australian Open)
Tenis,Australian Open
28.0109:30
28.01 01:00 Australian Open (Tenis,Australian Open)
Tenis,Australian Open
28.0102:00
27.01 08:30 Novak Djoković - Tommy Paul (Tenis,Australian Open)
Tenis,Australian Open
27.0109:30
27.01 03:30 Karen Khachanov - Stefanos Tsitsipas (Tenis,Australian Open)
Tenis,Australian Open
27.0104:30
27.01 01:00 Australian Open (Tenis,Australian Open)
Tenis,Australian Open
27.0102:00
26.01 10:30 Magda Linette - Aryna Sabalenka (Tenis,Australian Open)
Tenis,Australian Open
26.0111:30
26.01 08:30 Jelena Rybakina - Wiktoria Azarenka (Tenis,Australian Open)
Tenis,Australian Open
26.0109:30
26.01 00:00 Australian Open (Tenis,Australian Open)
Tenis,Australian Open
26.0101:00

OPINIE I KOMENTARZE - Eurosport Denmark, Dania na żywo

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Raków Częstochowa 19 14 3 2 37:13 45
2 Legia Warszawa 19 11 5 3 29:22 38
3 Lech Poznań 19 9 6 4 23:17 33
4 Widzew Łódź 19 9 4 6 26:21 31
5 Pogoń Szczecin 19 8 6 5 32:30 30
6 Cracovia 19 8 4 7 21:14 28
7 Wisła Płock 18 8 4 6 29:25 28
8 PGE FKS Stal Mielec 19 8 4 7 25:23 28
9 Radomiak Radom 19 8 3 8 22:23 27
10 Warta Poznań 18 7 5 6 19:17 26
11 Śląsk Wrocław 19 6 6 7 19:25 24
12 Lechia Gdańsk 19 6 3 10 20:31 21
13 Górnik Zabrze 19 5 6 8 27:31 21
14 Jagiellonia Białystok 19 4 8 7 27:28 20
15 Zagłębie Lubin 19 5 5 9 17:29 20
16 Piast Gliwice 19 4 5 10 19:24 17
17 Korona Kielce 19 4 4 11 21:30 16
18 Miedź Legnica 19 3 5 11 20:30 14