WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Eurosport Denmark, Dania na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Dania
Język: duński
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.eurosport.dk/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Dania Viasat Denmark 40
YouSee 44
Norwegia Canal Digital 74
Szwecja Boxer 29
Satelita Region Parametry FTA
Thor 7 Europa H, 30000, 3/4 NIE
Thor 6 Europa Środkowa , Europa Wschodnia H, 24500, 7/8 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Eurosport Player płatna Dania tak

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

ZOBACZzobacz

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

01.08 23:30 Tokio 2020 - dzień 10 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
02.0801:30
02.08 23:30 Tokio 2020 - dzień 11 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
03.0801:30
03.08 23:30 Tokio 2020 - dzień 12 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
04.0801:30
04.08 23:30 Tokio 2020 - dzień 13 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
05.0801:30
05.08 22:00 Tokio 2020 - dzień 14 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
06.0800:00
06.08 22:00 Tokio 2020 - dzień 15 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
07.0800:00
07.08 22:00 Tokio 2020 - dzień 16 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
08.0800:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

30.07 23:30 Tokio 2020 - dzień 8 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
31.0701:30
29.07 23:30 Tokio 2020 - dzień 7 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
30.0701:30
28.07 23:30 Tokio 2020 - dzień 6 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
29.0701:30
28.07 11:00 Hiszpania - Argentyna (Piłka nożna,TOKIO 2020)
Piłka nożna,TOKIO 2020
28.0713:00
27.07 23:30 Tokio 2020 - dzień 5 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
28.0701:30
26.07 23:30 Tokio 2020 - dzień 4 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
27.0701:30
25.07 23:30 Tokio 2020 - dzień 3 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
26.0701:30
24.07 23:30 Tokio 2020 - dzień 2 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
25.0701:30
24.07 12:30 Dania - Japonia (Piłka ręczna,TOKIO 2020)
Piłka ręczna,TOKIO 2020
24.0714:30
23.07 23:30 Tokio 2020 - dzień 1 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
24.0701:30
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 2 1 1 0 3:1 4
2 Wisła Kraków 1 1 0 0 3:0 3
3 Pogoń Szczecin 1 1 0 0 2:0 3
4 Raków Częstochowa 1 1 0 0 3:2 3
5 Legia Warszawa 1 1 0 0 1:0 3
6 Zagłębie Lubin 2 1 0 1 3:4 3
7 Śląsk Wrocław 1 0 1 0 2:2 1
8 Warta Poznań 1 0 1 0 2:2 1
9 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1 0 1 0 1:1 1
10 Cracovia 1 0 1 0 1:1 1
11 Jagiellonia Białystok 1 0 1 0 1:1 1
12 Lechia Gdańsk 1 0 1 0 1:1 1
13 PGE FKS Stal Mielec 1 0 1 0 1:1 1
14 Radomiak Radom 1 0 1 0 0:0 1
15 Górnik Łęczna 2 0 1 1 2:4 1
16 Piast Gliwice 1 0 0 1 2:3 0
17 Wisła Płock 1 0 0 1 0:1 0
18 Górnik Zabrze 2 0 0 2 1:5 0
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation