WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

EuroSport Deutschland, Niemcy na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Niemcy
Język: niemiecki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.eurosport.de/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Austria UPC Austria 311
Niemcy NetCologne 15
Sky Deutschland 281
Unitymedia 303
Szwajcaria Cablecom 46
Satelita Region Parametry FTA
Astra 1L Europa H, 27500, 3/4 TAK
Astra 1N Europa H, 27500, 9/10 NIE
Astra 4A Europa , Afryka V, 27500, 5/6 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Eurosport Player płatna Niemcy tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

29.01 19:00 Vfb Friedrichshafen - Vojvodina NS Seme Nowy Sad (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
29.0120:00
26.01 15:30 Chorwacja - Hiszpania (finał) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
26.0116:30
25.01 17:30 Norwegia - Słowenia (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
25.0118:30
24.01 19:30 Hiszpania - Słowenia (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
24.0120:30
22.01 17:15 Białoruś - Austria (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
22.0118:15
22.01 15:00 Chorwacja - Hiszpania (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
22.0116:00
21.01 19:30 Węgry - Szwecja (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
21.0120:30
21.01 17:15 Norwegia - Islandia (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
21.0118:15
20.01 17:15 Białoruś - Hiszpania (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
20.0118:15
20.01 15:00 Chorwacja - Czechy (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
20.0116:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Legia Warszawa 23 14 3 6 49:23 45
2 Cracovia 23 13 3 7 32:18 42
3 Pogon Szczecin 23 11 7 5 25:18 40
4 Slask Wroclaw 23 10 9 4 31:24 39
5 Lech Poznan 23 10 7 6 39:22 37
6 Piast Gliwice 23 11 4 8 25:22 37
7 Lechia Gdansk 23 9 7 7 26:26 34
8 Wisla Plock 23 9 5 9 28:36 32
9 Jagiellonia 23 8 6 9 31:33 30
10 KGHM Zaglebie Lubin 23 8 5 10 32:32 29
11 Rakow Czestochowa 23 9 2 12 28:37 29
12 Gornik Zabrze 23 6 9 8 27:29 27
13 Wisla Krakow 23 8 2 13 28:35 26
14 Arka Gdynia 23 6 6 11 20:33 24
15 Korona Kielce 23 6 5 12 12:26 23
16 LKS Lodz 23 4 4 15 21:40 16
Championship Round
Relegation Round