WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

EuroSport Deutschland, Niemcy na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Niemcy
Język: niemiecki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.eurosport.de/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Austria UPC Austria 311
Niemcy NetCologne 15
Sky Deutschland 281
Unitymedia 303
Szwajcaria Cablecom 46
Satelita Region Parametry FTA
Astra 1L Europa H, 27500, 3/4 TAK
Astra 1N Europa H, 27500, 9/10 NIE
Astra 4A Europa , Afryka V, 27500, 5/6 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Eurosport Player płatna Niemcy tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

19.03 12:00 Losowanie, Liga Europy (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
19.0313:00
19.03 11:00 Losowanie, Liga Mistrzów (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
19.0312:00
31.01 16:30 Dania - Szwecja (finał) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
31.0117:30
29.01 19:30 Hiszpania - Dania (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
29.0120:30
29.01 16:30 Francja - Szwecja (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
29.0117:30
14.01 19:30 Norwegia - Francja (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
14.0120:30
28.02 12:00 Losowanie, Liga Europy (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
28.0213:00
29.01 19:00 Vfb Friedrichshafen - Vojvodina NS Seme Nowy Sad (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
29.0120:00
26.01 15:30 Chorwacja - Hiszpania (finał) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
26.0116:30
25.01 17:30 Norwegia - Słowenia (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
25.0118:30
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Wisła Kraków 2 1 1 0 5:2 4
2 Jagiellonia Białystok 2 1 1 0 4:1 4
3 Lech Poznań 2 1 1 0 3:1 4
4 Pogoń Szczecin 2 1 1 0 3:1 4
5 Radomiak Radom 2 1 1 0 3:1 4
6 Śląsk Wrocław 2 1 1 0 4:3 4
7 Lechia Gdańsk 2 1 1 0 2:1 4
8 Piast Gliwice 2 1 0 1 4:3 3
9 Zagłębie Lubin 2 1 0 1 3:4 3
10 Legia Warszawa 2 1 0 1 2:3 3
11 Raków Częstochowa 2 1 0 1 3:5 3
12 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 2 0 2 0 3:3 2
13 Warta Poznań 2 0 2 0 3:3 2
14 Cracovia 2 0 1 1 2:3 1
15 Górnik Łęczna 2 0 1 1 2:4 1
16 PGE FKS Stal Mielec 2 0 1 1 1:3 1
17 Wisła Płock 2 0 0 2 0:2 0
18 Górnik Zabrze 2 0 0 2 1:5 0
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation