WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Eurosport France, Francja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Francja
Język: francuski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.eurosport.fr/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Francja CanalSat Réunion 62
Canalsat 121
Orange TV France 77
Parabole Réunion 100
Gwadelupa CanalSat Caraïbes 101
Orange Caraïbes 920
Nowa Kaledonia CanalSat Calédonie 18
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 18 Ameryka Północna , Australia , Azja Wschodnia H, 45000, 3/4 NIE
Astra 1M Europa , Europa Środkowa , Europa Wschodnia V, 27500, 3/4 NIE
Astra 1N Europa V, 29700, 5/6 NIE
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód H, 30000, 8/9 NIE
Intelsat 903 Europa , Afryka H, 44950, 5/6 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Eurosport Player płatna Francja tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

30.07 12:30 Niemcy - Norwegia (Piłka ręczna,TOKIO 2020)
Piłka ręczna,TOKIO 2020
30.0714:30
30.07 08:20 Francja - Nigeria (kobiety) (Koszykówka,TOKIO 2020)
Koszykówka,TOKIO 2020
30.0710:20
29.07 12:30 Szwecja - Francja (kobiety) (Piłka ręczna,TOKIO 2020)
Piłka ręczna,TOKIO 2020
29.0714:30
28.07 12:30 Francja - Niemcy (Piłka ręczna,TOKIO 2020)
Piłka ręczna,TOKIO 2020
28.0714:30
28.07 12:00 Czechy - Francja (Koszykówka,TOKIO 2020)
Koszykówka,TOKIO 2020
28.0714:00
27.07 12:30 Francja - Hiszpania (kobiety) (Piłka ręczna,TOKIO 2020)
Piłka ręczna,TOKIO 2020
27.0714:30
26.07 08:20 Serbia - Kanada (kobiety) (Koszykówka,TOKIO 2020)
Koszykówka,TOKIO 2020
26.0710:20
26.07 05:15 Egipt - Dania (Piłka ręczna,TOKIO 2020)
Piłka ręczna,TOKIO 2020
26.0707:15
25.07 12:30 Węgry - Francja (kobiety) (Piłka ręczna,TOKIO 2020)
Piłka ręczna,TOKIO 2020
25.0714:30
24.07 12:45 USA - Francja (Siatkówka,TOKIO 2020)
Siatkówka,TOKIO 2020
24.0714:45
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 2 1 1 0 3:1 4
2 Wisła Kraków 1 1 0 0 3:0 3
3 Pogoń Szczecin 1 1 0 0 2:0 3
4 Raków Częstochowa 1 1 0 0 3:2 3
5 Legia Warszawa 1 1 0 0 1:0 3
6 Zagłębie Lubin 2 1 0 1 3:4 3
7 Śląsk Wrocław 1 0 1 0 2:2 1
8 Warta Poznań 1 0 1 0 2:2 1
9 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1 0 1 0 1:1 1
10 Cracovia 1 0 1 0 1:1 1
11 Jagiellonia Białystok 1 0 1 0 1:1 1
12 Lechia Gdańsk 1 0 1 0 1:1 1
13 PGE FKS Stal Mielec 1 0 1 0 1:1 1
14 Radomiak Radom 1 0 1 0 0:0 1
15 Górnik Łęczna 2 0 1 1 2:4 1
16 Piast Gliwice 1 0 0 1 2:3 0
17 Wisła Płock 1 0 0 1 0:1 0
18 Górnik Zabrze 2 0 0 2 1:5 0
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation