WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Fox Deportes, USA na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: USA
Język: hiszpański
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.foxdeportes.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Brazylia Claro TV 620
Indie Dish TV 855
Stany Zjednoczone DirecTV 465
Satelita Region Parametry FTA
EchoStar 11 Ameryka Północna R, 20000, 7/8 NIE
AMC 21 Ameryka Północna V, 30000, 3/4 NIE
Galaxy 15 Ameryka Północna V, 31250, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
DIRECTV płatna Stany Zjednoczone tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

27.06 21:00 Brazylia - Ekwador (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
27.0623:00
22.06 00:00 Argentyna - Paragwaj (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
22.0602:00
21.06 21:00 Urugwaj - Chile (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
21.0623:00
21.06 00:00 Kolumbia - Peru (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
21.0602:00
18.04 00:00 Tony Harrison - Bryant Perrella (Boks)
Boks
18.0402:00
11.02 18:00 Bayern Monachium - Tigres UANL (finał) (Piłka nożna,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Piłka nożna,Klubowe Mistrzostwa Świata
11.0219:00
11.02 15:00 Al Ahly SC - SE Palmeiras (Piłka nożna,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Piłka nożna,Klubowe Mistrzostwa Świata
11.0216:00
08.02 18:00 Al Ahly SC - Bayern Monachium (Piłka nożna,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Piłka nożna,Klubowe Mistrzostwa Świata
08.0219:00
07.02 18:00 SE Palmeiras - Tigres UANL (Piłka nożna,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Piłka nożna,Klubowe Mistrzostwa Świata
07.0219:00
07.02 15:00 Ulsan Hyundai FC - Al-Duhail SC (Piłka nożna,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Piłka nożna,Klubowe Mistrzostwa Świata
07.0216:00
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Wisła Kraków 2 1 1 0 5:2 4
2 Jagiellonia Białystok 2 1 1 0 4:1 4
3 Lech Poznań 2 1 1 0 3:1 4
4 Pogoń Szczecin 2 1 1 0 3:1 4
5 Radomiak Radom 2 1 1 0 3:1 4
6 Śląsk Wrocław 2 1 1 0 4:3 4
7 Lechia Gdańsk 2 1 1 0 2:1 4
8 Piast Gliwice 2 1 0 1 4:3 3
9 Zagłębie Lubin 2 1 0 1 3:4 3
10 Legia Warszawa 2 1 0 1 2:3 3
11 Raków Częstochowa 2 1 0 1 3:5 3
12 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 2 0 2 0 3:3 2
13 Warta Poznań 2 0 2 0 3:3 2
14 Cracovia 2 0 1 1 2:3 1
15 Górnik Łęczna 2 0 1 1 2:4 1
16 PGE FKS Stal Mielec 2 0 1 1 1:3 1
17 Wisła Płock 2 0 0 2 0:2 0
18 Górnik Zabrze 2 0 0 2 1:5 0
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation