WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

FOX Soccer Match Pass, USA na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: USA
Język: angielski

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

17.08 00:45 Colón Santa Fe - São Paulo FC (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
17.0802:45
17.08 00:45 Defensor Sporting - Fluminense (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
17.0802:45

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

15.08 22:30 Deportes Temuco - San Lorenzo de Almagro (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
16.0800:30
15.08 00:45 Club Nacional de Football - Sol de América (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
15.0802:45
12.08 18:30 Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium (Piłka nożna,Superpuchar Niemiec)
Piłka nożna,Superpuchar Niemiec
12.0820:30
10.08 00:45 Atlético Tucumán - Atlético Nacional (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
10.0802:45
10.08 00:45 Cerro Porteño - SE Palmeiras (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
10.0802:45
09.08 22:30 Vasco Da Gama - LDU Quito (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
10.0800:30
09.08 22:30 Racing Club de Avellaneda - River Plate (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
10.0800:30
09.08 00:45 Colo Colo Santiago - Corinthians (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
09.0802:45
09.08 00:45 Club Atlético Cerro - Esporte Clube Bahia (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
09.0802:45
09.08 00:45 CR Flamengo - Cruzeiro EC (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
09.0802:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 4 4 0 0 9:1 12
2 Jagiellonia 4 3 0 1 5:1 9
3 Piast Gliwice 4 3 0 1 7:5 9
4 Lechia Gdańsk 4 2 2 0 4:1 8
5 Korona Kielce 4 2 1 1 6:5 7
6 Legia Warszawa 4 2 1 1 6:5 7
7 Górnik Zabrze 4 1 3 0 6:4 6
8 KGHM Zagłębie Lubin 4 2 0 2 6:6 6
9 Wisła Kraków 4 1 2 1 3:3 5
10 Śląsk Wrocław 4 1 1 2 5:5 4
11 Arka Gdynia 4 0 3 1 1:3 3
12 Zagłębie Sosnowiec 4 1 0 3 5:8 3
13 Miedź Legnica 4 1 0 3 3:7 3
14 Wisła Płock 4 0 2 2 4:6 2
15 Cracovia 4 0 2 2 2:6 2
16 Pogoń Szczecin 4 0 1 3 1:7 1
Championship Round
Relegation Round