WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

FOX Sports 1 Brasil, Brazylia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Brazylia
Język: portugalski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.foxsports.com.br/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Brazylia Claro TV 50
Nossa TV 36
Oi TV 163
SKY Brasil 27
Vivo 465
Satelita Region Parametry FTA
SES 6 Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa V, 30000, 3/4 NIE
Amazonas 2 Ameryka Północna , Ameryka Południowa V, 30000, 2/3 NIE
Amazonas 3 Ameryka Północna , Ameryka Południowa H, 28880, 3/4 NIE
Star One C2 Ameryka Południowa H, 29890, 3/5 NIE
Galaxy 28 Ameryka Północna H, 28800, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Fox Play Brasil płatna Brazylia tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

22.10 00:30 SE Palmeiras - CA Tigre (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
22.1002:30
21.10 00:30 São Paulo FC - Deportivo Binacional (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
21.1002:30
20.10 22:15 Club Olimpia - Delfín SC (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
21.1000:15
01.10 00:30 CA River Plate - São Paulo FC (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
01.1002:30
30.09 22:15 SE Palmeiras - Club Bolívar (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
01.1000:15
30.09 18:45 Brighton & Hove Albion - Manchester United (Piłka nożna,Puchar Ligi Angielskiej)
Piłka nożna,Puchar Ligi Angielskiej
30.0920:45
30.09 00:30 América de Cali - SC Internacional (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
30.0902:30
30.09 00:30 LDU Quito - Deportivo Binacional (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
30.0902:30
29.09 22:15 CA Peñarol - CSD Colo-Colo (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
30.0900:15
27.09 18:00 West Ham United - Wolverhampton Wanderers (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
27.0920:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Rakow Czestochowa 7 5 1 1 18:8 16
2 KGHM Zaglebie Lubin 8 4 2 2 10:7 14
3 Gornik Zabrze 7 4 1 2 13:8 13
4 Slask Wroclaw 8 4 1 3 13:9 13
5 Legia Warszawa 7 4 1 2 9:8 13
6 Pogon Szczecin 6 3 2 1 6:4 11
7 Jagiellonia 7 3 2 2 8:7 11
8 Lechia Gdansk 7 3 1 3 11:10 10
9 Wisla Krakow 7 2 3 2 13:9 9
10 Wisla Plock 8 2 3 3 10:12 9
11 Lech Poznan 6 2 2 2 12:10 8
12 Warta Poznan 6 2 1 3 5:5 7
13 Cracovia 7 2 4 1 10:10 5
14 PGE FKS Stal Mielec 7 1 2 4 7:17 5
15 Podbeskidzie B-B 8 1 2 5 9:21 5
16 Piast Gliwice 8 0 2 6 5:14 2
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation