WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Fox Sports 1 Eredivisie, Holandia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Holandia
Język: holenderski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.foxsports.nl/#

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Holandia CanalDigitaal 30
Ziggo 421
Satelita Region Parametry FTA
Astra 3B Europa , Bliski Wschód V, 29900, 2/3 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Horizon Go darmowa Holandia tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

23.02 12:00 Losowanie, Liga Europy (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
23.0213:00
28.07 18:45 AZ Alkmaar - PAS Giannina (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
28.0720:45
23.07 18:00 Feyenoord Rotterdam - Valencia CF (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
23.0720:00
23.07 16:00 PSV Eindhoven - West Bromwich Albion (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
23.0718:00
23.07 12:30 Vitesse Arnhem - FC Porto (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
23.0714:30
21.07 19:00 PSV Eindhoven - FC Porto (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
21.0721:00
21.07 16:30 Vitesse Arnhem - West Bromwich Albion (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
21.0718:30
20.07 17:55 Olympique Marsylia - Ajax Amsterdam (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
20.0719:55
16.07 11:00 Anderlecht Bruksela - Feyenoord Rotterdam (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
16.0713:00
13.07 17:00 AS Saint-Etienne - PSV Eindhoven (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
13.0719:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 15 9 4 2 25:15 31
2 Jagiellonia 15 8 4 3 26:18 28
3 Legia Warszawa 15 7 5 3 25:18 26
4 Wisla Krakow 15 7 4 4 28:19 25
5 Piast Gliwice 15 7 4 4 21:18 25
6 Korona Kielce 15 7 4 4 18:15 25
7 Pogon Szczecin 15 6 4 5 22:18 22
8 Lech Poznan 15 6 3 6 21:21 21
9 Arka Gdynia 15 5 5 5 21:17 20
10 Wisla Plock 15 4 6 5 23:24 18
11 KGHM Zaglebie Lubin 15 5 2 8 22:26 17
12 Slask Wroclaw 15 4 4 7 24:22 16
13 Cracovia 15 3 5 7 11:18 14
14 Gornik Zabrze 15 2 7 6 15:25 13
15 Miedz Legnica 15 3 4 8 16:32 13
16 Zaglebie Sosnowiec 15 2 5 8 21:33 11
Championship Round
Relegation Round