WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Fox Sports 2 Cono Sur, Urugwaj na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Urugwaj
Język: hiszpański
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.foxsports.com.uy/

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Fox Play płatna Urugwaj tak

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

18.12 17:30 Borussia Mönchengladbach - FC Nürnberg (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
18.1218:30
19.12 17:30 Schalke 04 Gelsenkirchen - Bayer Leverkusen (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
19.1218:30
19.12 19:30 Bayern Monachium - RB Lipsk (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
19.1220:30

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

15.12 17:30 Borussia Dortmund - Werder Brema (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
15.1218:30
15.12 14:30 Hannover 96 - Bayern Monachium (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
15.1215:30
14.12 19:30 FC Nürnberg - Vfl Wolfsburg (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
14.1220:30
13.12 20:00 Slavia Praga - Zenit St Petersburg (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
13.1221:00
13.12 17:55 Rapid Wiedeń - Rangers FC (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
13.1218:55
13.12 17:55 Sevilla FC - FK Krasnodar (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
13.1218:55
12.12 20:00 Valencia CF - Manchester United (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
12.1221:00
12.12 15:30 Al-Ain FC - Team Wellington (Piłka nożna,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Piłka nożna,Klubowe Mistrzostwa Świata
12.1216:30
11.12 20:00 Liverpool FC - SSC Napoli (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
11.1221:00
11.12 17:55 Schalke 04 Gelsenkirchen - Lokomotiw Moskwa (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
11.1218:55

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 18 11 5 2 30:17 38
2 Legia Warszawa 19 10 6 3 31:18 36
3 Jagiellonia 19 9 5 5 33:28 32
4 Piast Gliwice 19 8 6 5 26:22 30
5 Wisla Krakow 19 8 5 6 33:28 29
6 Korona Kielce 18 8 5 5 24:22 29
7 Pogon Szczecin 19 8 4 7 26:23 28
8 Lech Poznan 18 8 3 7 25:23 27
9 Arka Gdynia 19 6 6 7 27:25 24
10 KGHM Zaglebie Lubin 19 7 3 9 30:30 24
11 Cracovia 19 6 6 7 18:20 24
12 Wisla Plock 19 4 7 8 27:34 19
13 Miedz Legnica 18 5 4 9 21:35 19
14 Slask Wroclaw 18 4 5 9 25:27 17
15 Gornik Zabrze 19 3 8 8 23:33 17
16 Zaglebie Sosnowiec 18 2 6 10 22:36 12
Championship Round
Relegation Round