WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

FOX Sports 2 Cono Sur, Boliwia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Boliwia
Język: hiszpański
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.foxsports.com.bo/

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

22.10 00:30 Club Bolívar - Club Guaraní (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
22.1002:30
22.10 16:55 BSC Young Boys - AS Roma (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
22.1018:55
22.10 19:00 Leicester City - Zoria Ługańsk (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
22.1021:00
23.10 00:30 Club Libertad - Independiente Medellín (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
23.1002:30

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

20.10 22:15 Club Olimpia - Delfín SC (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
21.1000:15
20.10 19:00 RB Lipsk - İstanbul Başakşehir (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
20.1021:00
04.10 13:00 Benevento Calcio - Bologna FC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
04.1015:00
03.10 15:00 RC Lens - AS Saint-Étienne (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
03.1017:00
03.10 11:00 Real Valladolid - SD Eibar (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
03.1013:00
01.10 00:30 CR Flamengo - Independiente Del Valle (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
01.1002:30
30.09 22:15 SE Palmeiras - Club Bolívar (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
01.1000:15
30.09 19:00 Red Bull Salzburg - Maccabi Tel Awiw (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
30.0921:00
30.09 00:30 Athletico Paranaense - Club Jorge Wilstermann (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
30.0902:30
29.09 22:15 Grêmio FB Porto Alegre - CD Universidad Católica (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
30.0900:15

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Rakow Czestochowa 7 5 1 1 18:8 16
2 Gornik Zabrze 7 4 1 2 13:8 13
3 KGHM Zaglebie Lubin 7 4 1 2 9:6 13
4 Jagiellonia 6 3 2 1 8:6 11
5 Slask Wroclaw 6 3 1 2 11:7 10
6 Pogon Szczecin 5 3 1 1 6:4 10
7 Lechia Gdansk 6 3 0 3 10:9 9
8 Legia Warszawa 5 3 0 2 7:7 9
9 Lech Poznan 6 2 2 2 12:10 8
10 Wisla Plock 7 2 2 3 8:10 8
11 Warta Poznan 6 2 1 3 5:5 7
12 Wisla Krakow 6 1 3 2 10:9 6
13 Cracovia 7 2 4 1 10:10 5
14 Podbeskidzie B-B 7 1 2 4 9:18 5
15 PGE FKS Stal Mielec 7 1 2 4 7:17 5
16 Piast Gliwice 7 0 1 6 3:12 1
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation