WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

FOX Sports 2 Cono Sur, Chile na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Chile
Język: hiszpański
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.foxsports.cl/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Boliwia Inter Satelital 521
Chile VTR Chile 167
Satelita Region Parametry FTA
Telstar 12 Vantage Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Afryka , Bliski Wschód H, 45000, NIE
Intelsat 34 Ameryka Południowa V, 30000, 5/6 NIE

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

24.05 22:15 Club Nacional de Football - Red Bull Bragantino (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
25.0500:15
15.05 02:00 Jan Błachowicz - Aleksandar Rakić (MMA,UFC)
MMA,UFC
15.0504:00
14.04 16:00 FC Barcelona - Unicaja Malaga (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
14.0418:00
15.09 19:00 Atlético Madryt - FC Porto (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
15.0921:00
14.09 19:00 Lille OSC - Vfl Wolfsburg (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
14.0921:00
20.04 22:15 Club Always Ready - SC Internacional (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
21.0400:15
15.04 19:00 Villarreal CF - Dinamo Zagrzeb (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
15.0421:00
18.03 20:00 Rangers FC - Slavia Praga (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
18.0321:00
18.03 17:55 Molde FK - Granada CF (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
18.0318:55
11.03 20:00 Granada CF - Molde FK (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
11.0321:00
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 34 22 8 4 67:24 74
2 Raków Częstochowa 34 20 9 5 60:30 69
3 Pogoń Szczecin 34 18 11 5 63:31 65
4 Lechia Gdańsk 34 16 9 9 52:39 57
5 Piast Gliwice 34 15 9 10 45:37 54
6 Wisła Płock 34 15 3 16 48:51 48
7 Radomiak Radom 34 11 15 8 42:40 48
8 Górnik Zabrze 34 13 8 13 55:55 47
9 Cracovia 34 12 10 12 40:42 46
10 Legia Warszawa 34 13 4 17 46:48 43
11 Warta Poznań 34 11 9 14 35:38 42
12 Jagiellonia Białystok 34 9 13 12 39:50 40
13 Zagłębie Lubin 34 11 5 18 43:59 38
14 PGE FKS Stal Mielec 34 9 10 15 39:52 37
15 Śląsk Wrocław 34 7 14 13 42:52 35
16 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 34 7 11 16 36:56 32
17 Wisła Kraków 34 7 10 17 37:54 31
18 Górnik Łęczna 34 6 10 18 29:60 28