WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

FOX Sports 2 Cono Sur, Chile na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Chile
Język: hiszpański
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.foxsports.cl/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Boliwia Inter Satelital 521
Chile VTR Chile 167
Satelita Region Parametry FTA
Telstar 12 Vantage Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Afryka , Bliski Wschód H, 45000, NIE
Intelsat 34 Ameryka Południowa V, 30000, 5/6 NIE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

27.10 20:00 Liverpool FC - FC Midtjylland (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
27.1021:00
28.10 20:00 Borussia Dortmund - Zenit Sankt Petersburg (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
28.1021:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

23.10 00:30 Club Libertad - Independiente Medellín (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
23.1002:30
22.10 19:00 Leicester City - Zoria Ługańsk (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
22.1021:00
22.10 16:55 BSC Young Boys - AS Roma (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
22.1018:55
22.10 00:30 Club Bolívar - Club Guaraní (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
22.1002:30
21.10 19:00 FC Midtjylland - Atalanta Bergamo (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
21.1021:00
21.10 00:30 CA Peñarol - Athletico Paranaense (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
21.1002:30
20.10 22:15 Club Olimpia - Delfín SC (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
21.1000:15
20.10 19:00 RB Lipsk - İstanbul Başakşehir (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
20.1021:00
04.10 13:00 Benevento Calcio - Bologna FC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
04.1015:00
03.10 15:00 RC Lens - AS Saint-Étienne (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
03.1017:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Rakow Czestochowa 7 5 1 1 18:8 16
2 KGHM Zaglebie Lubin 8 4 2 2 10:7 14
3 Gornik Zabrze 7 4 1 2 13:8 13
4 Slask Wroclaw 8 4 1 3 13:9 13
5 Legia Warszawa 7 4 1 2 9:8 13
6 Pogon Szczecin 6 3 2 1 6:4 11
7 Jagiellonia 7 3 2 2 8:7 11
8 Lechia Gdansk 7 3 1 3 11:10 10
9 Wisla Krakow 7 2 3 2 13:9 9
10 Wisla Plock 8 2 3 3 10:12 9
11 Lech Poznan 6 2 2 2 12:10 8
12 Warta Poznan 6 2 1 3 5:5 7
13 Cracovia 7 2 4 1 10:10 5
14 PGE FKS Stal Mielec 7 1 2 4 7:17 5
15 Podbeskidzie B-B 8 1 2 5 9:21 5
16 Piast Gliwice 8 0 2 6 5:14 2
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation