WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

FOX Sports 3 Cono Sur, Argentyna  na żywoFOX Sports 3 Cono Sur, Argentyna na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Argentyna
Język: hiszpański
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.foxsports.com.ar/

FOX Sports 3 Cono Sur, Argentyna na żywo - OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
FOX Sports 3 Cono Sur, Argentyna  na żywoArgentyna Cablevisión Argentina 106
Supercanal 17

FOX Sports 3 Cono Sur, Argentyna na żywo - TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

02.11 20:00 FC Kopenhaga - Borussia Dortmund (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
02.1121:00
12.10 19:00 Bayer Leverkusen - FC Porto (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
12.1021:00
11.10 19:00 Dinamo Zagrzeb - Red Bull Salzburg (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
11.1021:00
04.10 19:00 FC Porto - Bayer Leverkusen (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
04.1021:00
06.09 19:00 Red Bull Salzburg - AC Milan (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
06.0921:00
15.09 19:00 Sporting CP - Ajax Amsterdam (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
15.0921:00
14.09 19:00 Dynamo Kijów - SL Benfica (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
14.0921:00
18.02 20:00 Royal Antwerp FC - Rangers FC (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
18.0221:00
18.02 17:55 Slavia Praga - Leicester City (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
18.0218:55
03.12 20:00 SL Benfica - Lech Poznań (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
03.1221:00

OPINIE I KOMENTARZE - FOX Sports 3 Cono Sur, Argentyna na żywo

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Raków Częstochowa 18 13 3 2 36:13 42
2 Legia Warszawa 17 9 5 3 24:19 32
3 Widzew Łódź 18 9 3 6 25:20 30
4 Pogoń Szczecin 18 8 6 4 32:28 30
5 Lech Poznań 17 8 5 4 20:15 29
6 Wisła Płock 17 8 4 5 29:24 28
7 PGE FKS Stal Mielec 18 8 4 6 25:22 28
8 Warta Poznań 18 7 5 6 19:17 26
9 Cracovia 17 7 4 6 18:12 25
10 Radomiak Radom 18 7 3 8 21:23 24
11 Śląsk Wrocław 18 5 6 7 17:25 21
12 Górnik Zabrze 17 5 5 7 26:28 20
13 Zagłębie Lubin 18 5 5 8 16:27 20
14 Jagiellonia Białystok 17 4 6 7 25:26 18
15 Lechia Gdańsk 17 5 2 10 18:30 17
16 Piast Gliwice 17 4 4 9 18:22 16
17 Korona Kielce 17 3 4 10 17:26 13
18 Miedź Legnica 17 3 4 10 18:27 13