WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

FOX Sports 3 Cono Sur, Chile na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Chile
Język: hiszpański
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.foxsports.cl/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Chile Claro Chile 180
VTR Chile 151
Satelita Region Parametry FTA
Amazonas 3 Ameryka Północna , Ameryka Południowa V, 40000, 2/3 NIE
Amazonas 4 Ameryka Południowa H, 30000, 2/3 NIE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

15.12 14:30 Hannover 96 - Bayern Monachium (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
15.1215:30
15.12 17:30 Borussia Dortmund - Werder Brema (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
15.1218:30

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

12.12 20:00 SL Benfica - AEK Ateny (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
12.1221:00
11.12 20:00 Club Brugge - Atletico Madryt (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
11.1221:00
28.11 20:00 SSC Napoli - Crvena Zvezda (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
28.1121:00
27.11 20:00 TSG Hoffenheim - Szachtar Donieck (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
27.1121:00
08.11 17:55 Spartak Moskwa - Rangers FC (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
08.1118:55
07.11 20:00 SL Benfica - Ajax Amsterdam (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
07.1121:00
06.11 20:00 Schalke 04 Gelsenkirchen - Galatasaray (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
06.1121:00
25.10 19:00 Standard Liège - FK Krasnodar (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
25.1021:00
25.10 16:55 RB Lipsk - Celtic F.C. (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
25.1018:55
24.10 19:00 Lokomotiw Moskwa - FC Porto (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
24.1021:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 18 11 5 2 30:17 38
2 Legia Warszawa 18 9 6 3 29:18 33
3 Jagiellonia 18 9 5 4 33:24 32
4 Piast Gliwice 18 8 6 4 26:20 30
5 Korona Kielce 18 8 5 5 24:22 29
6 Pogon Szczecin 18 8 4 6 25:21 28
7 Lech Poznan 18 8 3 7 25:23 27
8 Wisla Krakow 18 7 5 6 31:27 26
9 Arka Gdynia 18 6 5 7 26:24 23
10 Cracovia 18 5 6 7 16:19 21
11 KGHM Zaglebie Lubin 18 6 3 9 26:30 21
12 Wisla Plock 18 4 7 7 26:32 19
13 Miedz Legnica 18 5 4 9 21:35 19
14 Slask Wroclaw 18 4 5 9 25:27 17
15 Gornik Zabrze 18 3 7 8 22:32 16
16 Zaglebie Sosnowiec 18 2 6 10 22:36 12
Championship Round
Relegation Round