WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Fox Sports Cono Sur, Kolumbia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Kolumbia
Język: hiszpański
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.foxsports.com.co/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Argentyna INTV 631
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 34 Ameryka Południowa V, 30000, 5/6 NIE
Arsat 2 Ameryka Północna , Ameryka Południowa H, 30000, 2/3 NIE

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

27.10 17:55 Lokomotiw Moskwa - Bayern Monachium (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
27.1018:55
27.10 20:00 Atalanta Bergamo - Ajax Amsterdam (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
27.1021:00
28.10 17:55 FK Krasnodar - Chelsea FC (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
28.1018:55
28.10 20:00 Club Brugge - S.S. Lazio (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
28.1021:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

24.10 19:00 Paris Saint-Germain - Dijon FCO (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
24.1021:00
24.10 16:30 Sevilla FC - SD Eibar (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
24.1018:30
24.10 13:00 Atalanta Bergamo - UC Sampdoria (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
24.1015:00
23.10 18:45 US Sassuolo - Torino FC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
23.1020:45
23.10 00:30 CD Universidad Católica - SC Internacional (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
23.1002:30
22.10 19:00 Villarreal CF - Sivasspor (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
22.1021:00
22.10 16:55 SSC Napoli - AZ Alkmaar (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
22.1018:55
22.10 00:30 Independiente Del Valle - Barcelona SC (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
22.1002:30
21.10 19:00 Ajax Amsterdam - Liverpool FC (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
21.1021:00
21.10 16:55 Red Bull Salzburg - Lokomotiw Moskwa (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
21.1018:55

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Rakow Czestochowa 7 5 1 1 18:8 16
2 KGHM Zaglebie Lubin 8 4 2 2 10:7 14
3 Gornik Zabrze 7 4 1 2 13:8 13
4 Slask Wroclaw 8 4 1 3 13:9 13
5 Legia Warszawa 7 4 1 2 9:8 13
6 Pogon Szczecin 6 3 2 1 6:4 11
7 Jagiellonia 7 3 2 2 8:7 11
8 Lechia Gdansk 7 3 1 3 11:10 10
9 Wisla Krakow 7 2 3 2 13:9 9
10 Wisla Plock 8 2 3 3 10:12 9
11 Lech Poznan 6 2 2 2 12:10 8
12 Warta Poznan 6 2 1 3 5:5 7
13 Cracovia 7 2 4 1 10:10 5
14 PGE FKS Stal Mielec 7 1 2 4 7:17 5
15 Podbeskidzie B-B 8 1 2 5 9:21 5
16 Piast Gliwice 8 0 2 6 5:14 2
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation