WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Fox Sports Go, Holandia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Holandia
Język: niderlandzki
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.foxsports.nl/

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

20.04 03:00 LA Galaxy - Houston Dynamo (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
20.0405:00
20.04 13:30 Bayern Monachium - Werder Brema (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
20.0415:30
20.04 13:30 FC Augsburg - Vfb Stuttgart (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
20.0415:30
20.04 13:30 Bayer Leverkusen - FC Nürnberg (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
20.0415:30
20.04 13:30 FSV Mainz 05 - Fortuna Düsseldorf (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
20.0415:30
20.04 16:30 Borussia Mönchengladbach - RB Lipsk (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
20.0418:30
20.04 18:30 Schalke 04 Gelsenkirchen - TSG Hoffenheim (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
20.0420:30
20.04 20:00 Atlanta United - Dallas (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
20.0422:00
21.04 13:30 SC Freiburg - Borussia Dortmund (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
21.0415:30
21.04 16:00 Hertha Berlin - Hannover 96 (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
21.0418:00
21.04 23:00 Los Angeles FC - Seattle Sounders FC (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
22.0401:00
22.04 18:30 Vfl Wolfsburg - Eintracht Frankfurt (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
22.0420:30

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

18.04 19:00 SSC Napoli - Arsenal FC (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
18.0421:00
18.04 19:00 Chelsea FC - Slavia Praga (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
18.0421:00
18.04 19:00 Eintracht Frankfurt - SL Benfica (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
18.0421:00
18.04 19:00 Valencia CF - Villarreal CF (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
18.0421:00
14.04 16:00 Eintracht Frankfurt - FC Augsburg (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
14.0418:00
14.04 13:30 Fortuna Düsseldorf - Bayern Monachium (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
14.0415:30
14.04 11:30 TSG Hoffenheim - Hertha Berlin (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
14.0413:30
13.04 16:30 Borussia Dortmund - FSV Mainz 05 (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
13.0418:30
13.04 13:30 Hannover 96 - Borussia Mönchengladbach (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
13.0415:30
13.04 13:30 RB Lipsk - Vfl Wolfsburg (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
13.0415:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Group A - Final Round
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 30 17 9 4 45:25 60
2 Legia Warszawa 30 18 6 6 48:31 60
3 Piast Gliwice 30 15 8 7 47:31 53
4 Cracovia 30 14 6 10 39:34 48
5 KGHM Zaglebie Lubin 30 14 5 11 48:38 47
6 Jagiellonia 30 13 8 9 45:41 47
7 Pogon Szczecin 30 12 7 11 44:42 43
8 Lech Poznan 30 13 4 13 41:40 43
Champions League Qual.
Europa League Qual.
Group B - Final Round
M Z R P B Pkt
9 Wisla Krakow 30 12 6 12 55:48 42
10 Korona Kielce 30 10 10 10 35:44 40
11 Miedz Legnica 30 8 8 14 30:52 32
12 Gornik Zabrze 30 7 10 13 36:49 31
13 Slask Wroclaw 30 8 7 15 35:37 31
14 Wisla Plock 30 7 9 14 40:49 30
15 Arka Gdynia 30 6 11 13 39:44 29
16 Zaglebie Sosnowiec 30 6 6 18 41:63 24
Relegation
Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 30 17 9 4 45:25 60
2 Legia Warszawa 30 18 6 6 48:31 60
3 Piast Gliwice 30 15 8 7 47:31 53
4 Cracovia 30 14 6 10 39:34 48
5 KGHM Zaglebie Lubin 30 14 5 11 48:38 47
6 Jagiellonia 30 13 8 9 45:41 47
7 Pogon Szczecin 30 12 7 11 44:42 43
8 Lech Poznan 30 13 4 13 41:40 43
9 Wisla Krakow 30 12 6 12 55:48 42
10 Korona Kielce 30 10 10 10 35:44 40
11 Miedz Legnica 30 8 8 14 30:52 32
12 Gornik Zabrze 30 7 10 13 36:49 31
13 Slask Wroclaw 30 8 7 15 35:37 31
14 Wisla Plock 30 7 9 14 40:49 30
15 Arka Gdynia 30 6 11 13 39:44 29
16 Zaglebie Sosnowiec 30 6 6 18 41:63 24
Championship Round
Relegation Round