WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

France 4, Francja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Francja
Język: francuski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.france4.fr/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Francja Bis TV 14
Canalsat 63
Fransat 14
Orange Réunion 12
Orange TV France 14
Parabole Réunion 7
TNS 41
Gwadelupa CanalSat Caraïbes 14
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 18 Ameryka Północna , Australia , Azja Wschodnia V, 28588, 3/4 NIE
Astra 1N Europa V, 29700, 5/6 NIE
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód H, 30000, 5/6 NIE
Hot Bird 13B Europa , Europa Środkowa , Europa Wschodnia , Bliski Wschód H, 27500, 3/4 NIE
Eutelsat 5 West A Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Afryka , Bliski Wschód V, 29950, 3/4 TAK
Intelsat 903 Europa , Afryka H, 30000, 8/9 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
France 4 En Direct darmowa Francja nie

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

14.09 11:30 Francja - Hiszpania (Tenis,Puchar Davisa)
Tenis,Puchar Davisa
14.0913:30
28.02 19:25 Chaumont VB 52 Haute Marne - PGE Skra Bełchatów (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
28.0220:25
17.10 18:00 Rocheville Le Cannet - Minchanka MINSK (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
17.1020:00
05.02 04:00 Japonia - Francja (Tenis,Puchar Davisa)
Tenis,Puchar Davisa
05.0205:00
04.02 04:00 Japonia - Francja (Tenis,Puchar Davisa)
Tenis,Puchar Davisa
04.0205:00
18.09 12:00 Chorwacja - Francja (Tenis,Puchar Davisa)
Tenis,Puchar Davisa
18.0914:00
17.09 13:00 Chorwacja - Francja (Tenis,Puchar Davisa)
Tenis,Puchar Davisa
17.0915:00
16.09 12:00 Chorwacja - Francja (Tenis,Puchar Davisa)
Tenis,Puchar Davisa
16.0914:00
16.07 10:00 Czechy - Francja (Tenis,Puchar Davisa)
Tenis,Puchar Davisa
16.0712:00
17.04 11:00 Francja - Holandia (Tenis,Fed Cup)
Tenis,Fed Cup
17.0413:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Slask Wroclaw 5 4 1 0 8:3 13
2 Pogon Szczecin 5 4 1 0 6:1 13
3 Jagiellonia 5 2 2 1 9:5 8
4 Lech Poznan 5 2 2 1 8:5 8
5 Piast Gliwice 5 2 2 1 4:3 8
6 Wisla Krakow 5 2 1 2 5:2 7
7 Cracovia 5 2 1 2 7:6 7
8 Legia Warszawa 4 2 1 1 4:3 7
9 Gornik Zabrze 5 2 1 2 4:5 7
10 Lechia Gdansk 5 1 3 1 4:4 6
11 Rakow Czestochowa 5 2 0 3 4:6 6
12 KGHM Zaglebie Lubin 5 1 2 2 5:5 5
13 Korona Kielce 5 1 1 3 3:5 4
14 LKS Lodz 5 1 1 3 3:8 4
15 Arka Gdynia 5 0 2 3 1:8 2
16 Wisla Plock 4 0 1 3 2:8 1
Championship Round
Relegation Round