WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Futbol 1, Ukraina na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Ukraina
Język: ukraiński
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.footballua.tv/
Satelita Region Parametry FTA
Astra 4A Europa , Afryka V, 30000, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Futbol 1 Online darmowa Ukraina tak

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

24.11 19:30 Inter Mediolan - Frosinone Calcio (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
24.1120:30
24.11 17:00 Juventus FC - SPAL 2013 (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
24.1118:00
24.11 14:00 Udinese Calcio - AS Roma (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
24.1115:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

20.11 19:45 Portugalia - Polska (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
20.1120:45
19.11 19:45 Dania - Irlandia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
19.1120:45
18.11 19:45 Szwajcaria - Belgia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
18.1120:45
18.11 14:00 Anglia - Chorwacja (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
18.1115:00
17.11 19:45 Albania - Szkocja (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
17.1120:45
16.11 19:45 Słowacja - Ukraina (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
16.1120:45
15.11 19:45 Belgia - Islandia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
15.1120:45
11.11 14:00 AS Roma - UC Sampdoria (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
11.1115:00
11.11 11:30 Atalanta Bergamo - Inter Mediolan (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
11.1112:30
10.11 19:30 Genoa CFC - SSC Napoli (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
10.1120:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 15 9 4 2 25:15 31
2 Jagiellonia 15 8 4 3 26:18 28
3 Legia Warszawa 15 7 5 3 25:18 26
4 Wisla Krakow 15 7 4 4 28:19 25
5 Piast Gliwice 15 7 4 4 21:18 25
6 Korona Kielce 15 7 4 4 18:15 25
7 Pogon Szczecin 15 6 4 5 22:18 22
8 Lech Poznan 15 6 3 6 21:21 21
9 Arka Gdynia 15 5 5 5 21:17 20
10 Wisla Plock 15 4 6 5 23:24 18
11 KGHM Zaglebie Lubin 15 5 2 8 22:26 17
12 Slask Wroclaw 15 4 4 7 24:22 16
13 Cracovia 15 3 5 7 11:18 14
14 Gornik Zabrze 15 2 7 6 15:25 13
15 Miedz Legnica 15 3 4 8 16:32 13
16 Zaglebie Sosnowiec 15 2 5 8 21:33 11
Championship Round
Relegation Round