WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Futbol 2, Ukraina na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Ukraina
Język: ukraiński
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.footballua.tv/
Satelita Region Parametry FTA
Astra 4A Europa , Afryka V, 30000, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Futbol 2 Online darmowa Ukraina tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

12.10 18:45 Portugalia - Luksemburg (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
12.1020:45
11.10 18:45 Macedonia Północna - Niemcy (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
11.1020:45
11.10 16:00 Cypr - Malta (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
11.1018:00
10.10 18:45 Hiszpania - Francja (finał) (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
10.1020:45
09.10 18:45 Andora - Anglia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
09.1020:45
09.10 16:00 Szwecja - Kosowo (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
09.1018:00
09.10 13:00 Kazachstan - Bośnia i Hercegowina (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
09.1015:00
08.10 18:45 Niemcy - Rumunia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
08.1020:45
30.09 00:30 Barcelona SC - CR Flamengo (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
30.0902:30
08.09 18:45 Polska - Anglia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
08.0920:45
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 11 7 3 1 23:6 24
2 Lechia Gdańsk 11 6 4 1 20:9 22
3 Raków Częstochowa 10 6 3 1 21:14 21
4 Pogoń Szczecin 11 5 4 2 16:9 19
5 Śląsk Wrocław 11 4 5 2 15:14 17
6 Cracovia 11 4 4 3 18:18 16
7 Jagiellonia Białystok 11 4 4 3 12:12 16
8 PGE FKS Stal Mielec 11 4 3 4 15:18 15
9 Zagłębie Lubin 10 5 0 5 13:17 15
10 Piast Gliwice 11 4 2 5 14:15 14
11 Wisła Kraków 11 4 2 5 14:16 14
12 Wisła Płock 11 4 1 6 18:17 13
13 Radomiak Radom 11 2 7 2 12:11 13
14 Górnik Zabrze 10 4 1 5 13:15 13
15 Legia Warszawa 9 3 0 6 10:13 9
16 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 10 1 4 5 10:15 7
17 Warta Poznań 11 1 4 6 8:15 7
18 Górnik Łęczna 11 1 3 7 9:27 6
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation