WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Gol, Hiszpania na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Hiszpania
Język: hiszpański
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.goltelevision.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Hiszpania Movistar+ 62
Satelita Region Parametry FTA
Astra 1M Europa , Europa Środkowa , Europa Wschodnia V, 22000, 5/6 NIE
Hispasat 30W-4 Europa V, 27500, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

18.01 20:00 Getafe CF - Deportivo Alavés (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
18.0121:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

14.01 20:00 Real Sociedad - Espanyol Barcelona (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
14.0121:00
10.01 20:30 Levante UD - FC Barcelona (Piłka nożna,Puchar Króla)
Piłka nożna,Puchar Króla
10.0121:30
07.01 20:00 Celta Vigo - Athletic Bilbao (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
07.0121:00
29.12 11:30 Juventus FC - UC Sampdoria (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
29.1212:30
22.12 19:30 Juventus FC - AS Roma (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
22.1220:30
21.12 20:00 Real Sociedad - Deportivo Alavés (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
21.1221:00
17.12 20:00 Deportivo Alavés - Athletic Bilbao (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
17.1221:00
17.12 12:00 Losowanie, Liga Europy (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
17.1213:00
17.12 11:00 Losowanie, Liga Mistrzów (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
17.1212:00
13.12 20:00 F91 Dudelange - Real Betis (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
13.1221:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 20 12 6 2 34:17 42
2 Legia Warszawa 20 11 6 3 34:20 39
3 Lech Poznan 20 10 3 7 32:23 33
4 Jagiellonia 20 9 6 5 34:29 33
5 Pogon Szczecin 20 9 4 7 28:24 31
6 Piast Gliwice 20 8 7 5 27:23 31
7 Korona Kielce 20 8 7 5 25:23 31
8 Wisla Krakow 20 8 5 7 33:29 29
9 Cracovia 20 7 6 7 20:21 27
10 Arka Gdynia 20 6 7 7 30:28 25
11 KGHM Zaglebie Lubin 20 7 3 10 31:32 24
12 Miedz Legnica 20 5 6 9 21:35 21
13 Wisla Plock 20 4 8 8 30:37 20
14 Slask Wroclaw 20 4 6 10 27:30 18
15 Gornik Zabrze 20 3 8 9 23:37 17
16 Zaglebie Sosnowiec 20 2 6 12 24:45 12
Championship Round
Relegation Round