WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Guangdong Sports Channel, Chiny na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Chiny
Język: chiński
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.gdtv.cn/tv/sports/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Chiny Combos TV 104
Tajwan C-Sky-Net 591
D-Sky 7
Satelita Region Parametry FTA
Telstar 18 Azja Wschodnia V, 45000, 3/4 NIE
Apstar-7 Europa Środkowa , Europa Wschodnia , Azja , Afryka , Bliski Wschód , Australia V, 45000, 5/6 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Guangdong Sports Live darmowa Chiny nie

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

21.07 01:00 Phoenix Suns - Milwaukee Bucks (finał) (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
21.0703:00
18.07 01:00 Milwaukee Bucks - Phoenix Suns (finał) (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
18.0703:00
15.07 01:00 Phoenix Suns - Milwaukee Bucks (finał) (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
15.0703:00
12.07 00:00 Phoenix Suns - Milwaukee Bucks (finał) (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
12.0702:00
09.07 01:00 Milwaukee Bucks - Phoenix Suns (finał) (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
09.0703:00
07.07 01:00 Milwaukee Bucks - Phoenix Suns (finał) (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
07.0703:00
04.07 00:30 Milwaukee Bucks - Atlanta Hawks (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
04.0702:30
01.07 01:00 Phoenix Suns - Los Angeles Clippers (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
01.0703:00
27.06 01:00 Phoenix Suns - Los Angeles Clippers (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
27.0603:00
26.06 00:30 Atlanta Hawks - Milwaukee Bucks (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
26.0602:30
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Wisła Kraków 2 1 1 0 5:2 4
2 Jagiellonia Białystok 2 1 1 0 4:1 4
3 Lech Poznań 2 1 1 0 3:1 4
4 Pogoń Szczecin 2 1 1 0 3:1 4
5 Radomiak Radom 2 1 1 0 3:1 4
6 Śląsk Wrocław 2 1 1 0 4:3 4
7 Lechia Gdańsk 2 1 1 0 2:1 4
8 Piast Gliwice 2 1 0 1 4:3 3
9 Zagłębie Lubin 2 1 0 1 3:4 3
10 Legia Warszawa 2 1 0 1 2:3 3
11 Raków Częstochowa 2 1 0 1 3:5 3
12 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 2 0 2 0 3:3 2
13 Warta Poznań 2 0 2 0 3:3 2
14 Cracovia 2 0 1 1 2:3 1
15 Górnik Łęczna 2 0 1 1 2:4 1
16 PGE FKS Stal Mielec 2 0 1 1 1:3 1
17 Wisła Płock 2 0 0 2 0:2 0
18 Górnik Zabrze 2 0 0 2 1:5 0
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation