WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

HBO, USA na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: USA
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.hbo.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Kanada Zazeen 172
Stany Zjednoczone AT&T U-verse 802
CenturyLink Prism 802
DirecTV 501
Dish Network 300
HITS Quantum 16
Verizon Fios 400
Satelita Region Parametry FTA
EchoStar 16 Ameryka Północna L, 21500, 2/3 NIE
Nimiq 5 Ameryka Północna R, 21500, 2/3 NIE
AMC 18 Ameryka Północna V, 30000, 5/6 NIE
EchoStar 11 Ameryka Północna R, 21500, 2/3 NIE
EchoStar 14 Ameryka Północna L, 20000, 7/8 NIE
Galaxy 13 Ameryka Północna , Ameryka Południowa H, 29270, 7/8 NIE
Galaxy 15 Ameryka Północna H, 30000, 5/6 NIE
Galaxy 14 Ameryka Północna V, 30000, 5/6 NIE
Ciel 2 Ameryka Północna L, 21500, 2/3 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
HBO NOW płatna USA tak
HBO GO płatna USA tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

28.10 02:00 Daniel Jacobs - Sergey Derewianczenko (Boks)
Boks
28.1003:00
16.09 02:50 Gennady Golovkin - Saul Alvarez (Boks)
Boks
16.0904:50
16.09 01:50 Jaime Munguia - Brandon Cook (Boks)
Boks
16.0903:50
16.09 00:55 David Lemieux - Gary O'Sullivan (Boks)
Boks
16.0902:55
16.09 00:00 Roman Gonzalez - Moisés Fuentes (Boks)
Boks
16.0902:00
05.08 00:00 Dmitry Bivol - Isaac Chilemba (Boks)
Boks
05.0802:00
05.08 00:00 Siergiej Kowaliew - Eleider Alvarez (Boks)
Boks
05.0802:00
22.07 01:00 Alberto Machado - Rafael Mensah (Boks)
Boks
22.0703:00
22.07 01:00 Demetrius Andrade - Yamaguchi Falcao (Boks)
Boks
22.0703:00
22.07 01:00 Jamie Munguia - Liam Smith (Boks)
Boks
22.0703:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Arka Gdynia 0 0 0 0 0:0 0
2 Cracovia 0 0 0 0 0:0 0
3 Gornik Zabrze 0 0 0 0 0:0 0
4 Jagiellonia 0 0 0 0 0:0 0
5 KGHM Zaglebie Lubin 0 0 0 0 0:0 0
6 Korona Kielce 0 0 0 0 0:0 0
7 LKS Lodz 0 0 0 0 0:0 0
8 Lech Poznan 0 0 0 0 0:0 0
9 Lechia Gdansk 0 0 0 0 0:0 0
10 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0
11 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0
12 Pogon Szczecin 0 0 0 0 0:0 0
13 Rakow Czestochowa 0 0 0 0 0:0 0
14 Slask Wroclaw 0 0 0 0 0:0 0
15 Wisla Krakow 0 0 0 0 0:0 0
16 Wisla Plock 0 0 0 0 0:0 0
Championship Round
Relegation Round