WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Idman TV, Turcja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Turcja
Język: azerski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.idmantv.az/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Turcja Digiturk 89
Satelita Region Parametry FTA
Eutelsat 7A Europa , Bliski Wschód V, 30000, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Idman TV Live darmowa Cały świat nie

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

11.06 18:45 Włochy - Bośnia i Hercegowina (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
11.0620:45
08.06 18:45 Turcja - Francja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
08.0620:45
07.06 18:45 Ukraina - Serbia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
07.0620:45
01.06 19:00 Tottenham Hotspur - Liverpool FC (finał) (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
01.0621:00
29.05 19:00 Chelsea FC - Arsenal FC (finał) (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
29.0521:00
25.05 19:00 FC Barcelona - Valencia CF (finał) (Piłka nożna,Puchar Króla)
Piłka nożna,Puchar Króla
25.0521:00
18.05 16:00 Manchester City - Watford (finał) (Piłka nożna,FA Cup)
Piłka nożna,FA Cup
18.0518:00
18.05 13:30 Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
18.0515:30
09.05 19:00 Chelsea FC - Eintracht Frankfurt (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
09.0521:00
08.05 19:00 Ajax Amsterdam - Tottenham Hotspur (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
08.0521:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Arka Gdynia 0 0 0 0 0:0 0
2 Cracovia 0 0 0 0 0:0 0
3 Gornik Zabrze 0 0 0 0 0:0 0
4 Jagiellonia 0 0 0 0 0:0 0
5 KGHM Zaglebie Lubin 0 0 0 0 0:0 0
6 Korona Kielce 0 0 0 0 0:0 0
7 LKS Lodz 0 0 0 0 0:0 0
8 Lech Poznan 0 0 0 0 0:0 0
9 Lechia Gdansk 0 0 0 0 0:0 0
10 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0
11 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0
12 Pogon Szczecin 0 0 0 0 0:0 0
13 Rakow Czestochowa 0 0 0 0 0:0 0
14 Slask Wroclaw 0 0 0 0 0:0 0
15 Wisla Krakow 0 0 0 0 0:0 0
16 Wisla Plock 0 0 0 0 0:0 0
Championship Round
Relegation Round