WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Ipla.tv, Polska na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Polska
Język: polski
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.ipla.tv/start

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Ipla.tv płatna Polska tak

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

01.03 01:00 Joseph Benavidez - Deiveson Figueiredo (MMA)
MMA
01.0302:00
01.03 03:00 Abierto Mexicano Telcel presentado por HSBC (finał) (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
01.0304:00
01.03 11:00 Sevilla FC - CA Osasuna (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
01.0312:00
01.03 11:30 AC Milan - Genoa CFC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
01.0312:30
01.03 11:40 Olimpia Grudziądz - PGE FKS Stal Mielec (Piłka nożna,I liga)
Piłka nożna,I liga
01.0312:40
01.03 12:30 Union Berlin - Vfl Wolfsburg (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
01.0313:30
01.03 13:00 Lahti - kwalifikacje (Skoki narciarskie,Puchar Świata)
Skoki narciarskie,Puchar Świata
01.0314:00
01.03 13:45 Aluron Virtu CMC Zawiercie - PGE Skra Bełchatów (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
01.0314:45
01.03 14:00 US Lecce - Atalanta Bergamo (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
01.0315:00
01.03 14:00 US Sassuolo - Brescia Calcio (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
01.0315:00
01.03 14:00 Parma Calcio 1913 - SPAL 2013 (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
01.0315:00
01.03 14:30 Lahti - konkurs indywidualny (Skoki narciarskie,Puchar Świata)
Skoki narciarskie,Puchar Świata
01.0315:30
01.03 16:30 Grot Budowlani Łódź - ŁKS Commercecon Łódź (Siatkówka,Liga Siatkówki Kobiet)
Siatkówka,Liga Siatkówki Kobiet
01.0317:30
01.03 16:30 Enea Astoria Bydgoszcz - HydroTruck Radom (Koszykówka,Energa Basket Liga)
Koszykówka,Energa Basket Liga
01.0317:30
01.03 16:30 Aston Villa - Manchester City (finał) (Piłka nożna,Puchar Ligi Angielskiej)
Piłka nożna,Puchar Ligi Angielskiej
01.0317:30
01.03 17:00 Werder Brema - Eintracht Frankfurt (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
01.0318:00
01.03 17:00 Cagliari Calcio - AS Roma (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
01.0318:00
01.03 17:30 RCD Mallorca - Getafe CF (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
01.0318:30
01.03 19:30 BKS Visła Bydgoszcz - Cuprum Lubin (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
01.0320:30
01.03 19:45 Juventus FC - Inter Mediolan (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
01.0320:45

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

28.02 19:30 MKS Ślepsk Malow Suwałki - Cerrad Enea Czarni Radom (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
28.0220:30
28.02 17:00 Red Bull Salzburg - Eintracht Frankfurt (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
28.0218:00
28.02 16:45 BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Asseco Arka Gdynia (Koszykówka,Energa Basket Liga)
Koszykówka,Energa Basket Liga
28.0217:45
28.02 16:30 Lahti - konkurs indywidualny (Skoki narciarskie,Puchar Świata)
Skoki narciarskie,Puchar Świata
28.0217:30
28.02 15:00 Lahti - kwalifikacje (Skoki narciarskie,Puchar Świata)
Skoki narciarskie,Puchar Świata
28.0216:00
28.02 13:00 Dubai Duty Free Tennis Championships (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
28.0214:00
28.02 12:00 Losowanie, Liga Europy (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
28.0213:00
27.02 23:00 Abierto Mexicano Telcel presentado por HSBC (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
28.0200:00
27.02 20:00 Ajax Amsterdam - Getafe CF (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
27.0221:00
27.02 20:00 Celtic F.C. - FC Kopenhaga (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
27.0221:00

OPINIE I KOMENTARZE

23.04.2017 / ~ Jacek /
Dlaczego wybrano do komentowania finału tenisa w Monte Carlo tą kobietę,która bez przerwy nap....la jakieś historie podczas rozgrywania piłki i nie pozwala widzom skupić się na grze.Ludzie oglądający tenis mają zielone pojęcie o tej grze i nie są przedszkolakami

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Legia Warszawa 23 14 3 6 49:23 45
2 Cracovia 23 13 3 7 32:18 42
3 Pogon Szczecin 23 11 7 5 25:18 40
4 Slask Wroclaw 23 10 9 4 31:24 39
5 Lech Poznan 24 10 8 6 40:23 38
6 Piast Gliwice 24 11 4 9 25:24 37
7 Lechia Gdansk 23 9 7 7 26:26 34
8 Rakow Czestochowa 24 10 2 12 30:37 32
9 Wisla Plock 23 9 5 9 28:36 32
10 Jagiellonia 24 8 7 9 32:34 31
11 KGHM Zaglebie Lubin 23 8 5 10 32:32 29
12 Gornik Zabrze 23 6 9 8 27:29 27
13 Wisla Krakow 23 8 2 13 28:35 26
14 Arka Gdynia 23 6 6 11 20:33 24
15 Korona Kielce 23 6 5 12 12:26 23
16 LKS Lodz 23 4 4 15 21:40 16
Championship Round
Relegation Round