WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Ipla.tv, Polska na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Polska
Język: polski
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.ipla.tv/start

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Ipla.tv płatna Polska tak

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

ZOBACZzobacz

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

01.10 09:00 French Open (Tenis,French Open)
Tenis,French Open
01.1011:00
01.10 15:30 Polski Cukier Toruń - Enea Astoria Bydgoszcz (Koszykówka,Energa Basket Liga)
Koszykówka,Energa Basket Liga
01.1017:30
01.10 15:30 Stal Nysa - Cerrad Enea Czarni Radom (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
01.1017:30
01.10 16:00 Losowanie, Liga Mistrzów (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
01.1018:00
01.10 17:00 Royal Charleroi - Lech Poznań (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
01.1019:00
01.10 17:00 Sevilla FC - Levante UD (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
01.1019:00
01.10 18:30 E.Leclerc Moya Radomka Radom - #VolleyWrocław (Siatkówka,TAURON Liga)
Siatkówka,TAURON Liga
01.1020:30
01.10 18:45 Elverum Handball - Łomża VIVE Kielce (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
01.1020:45
01.10 18:45 Liverpool FC - Arsenal Londyn (Piłka nożna,Puchar Ligi Angielskiej)
Piłka nożna,Puchar Ligi Angielskiej
01.1020:45
01.10 19:30 Celta Vigo - FC Barcelona (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
01.1021:30
02.10 09:00 French Open (Tenis,French Open)
Tenis,French Open
02.1011:00
02.10 11:00 Losowanie, Liga Europy (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
02.1013:00
02.10 15:30 DPD Legionovia Legionowo - Grot Budowlani Łódź (Siatkówka,TAURON Liga)
Siatkówka,TAURON Liga
02.1017:30
02.10 18:00 Mateusz Cielepała - Kacper Meyna (Boks)
Boks
02.1020:00
02.10 18:30 Union Berlin - FSV Mainz 05 (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
02.1020:30
02.10 18:30 ŁKS Commercecon Łódź - Energa MKS Kalisz (Siatkówka,TAURON Liga)
Siatkówka,TAURON Liga
02.1020:30
02.10 18:45 ACF Fiorentina - UC Sampdoria (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
02.1020:45
03.10 09:00 French Open (Tenis,French Open)
Tenis,French Open
03.1011:00
03.10 11:00 OKS Skra Warszawa - MKS Pogoń Awenta Siedlce (Rugby,Ekstraliga)
Rugby,Ekstraliga
03.1013:00
03.10 12:45 Developres SkyRes Rzeszów - Joker Świecie (Siatkówka,TAURON Liga)
Siatkówka,TAURON Liga
03.1014:45

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

29.09 19:30 Getafe CF - Real Betis (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
29.0921:30
29.09 19:00 Dynamo Kijów - KAA Gent (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
29.0921:00
29.09 19:00 Omonia Nikozja - Olympiakos Pireus (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
29.0921:00
29.09 19:00 Ferencváros - Molde FK (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
29.0921:00
29.09 18:40 Arka Gdynia - GKS Tychy (Piłka nożna,I liga)
Piłka nożna,I liga
29.0920:40
29.09 18:30 Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
29.0920:30
29.09 18:30 IBB Polonia Londyn - Itas Trentino (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
29.0920:30
29.09 16:10 Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec (Piłka nożna,I liga)
Piłka nożna,I liga
29.0918:10
29.09 15:30 Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
29.0917:30
29.09 15:30 Legia Warszawa - PGE Spójnia Stargard (Koszykówka,Energa Basket Liga)
Koszykówka,Energa Basket Liga
29.0917:30

OPINIE I KOMENTARZE

23.04.2017 / ~ Jacek /
Dlaczego wybrano do komentowania finału tenisa w Monte Carlo tą kobietę,która bez przerwy nap....la jakieś historie podczas rozgrywania piłki i nie pozwala widzom skupić się na grze.Ludzie oglądający tenis mają zielone pojęcie o tej grze i nie są przedszkolakami

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Gornik Zabrze 5 4 1 0 12:3 13
2 Rakow Czestochowa 5 3 1 1 12:7 10
3 KGHM Zaglebie Lubin 5 3 1 1 6:4 10
4 Lechia Gdansk 5 3 0 2 10:8 9
5 Jagiellonia 5 2 2 1 6:5 8
6 Slask Wroclaw 4 2 1 1 8:5 7
7 Pogon Szczecin 4 2 1 1 5:4 7
8 Legia Warszawa 4 2 0 2 5:6 6
9 Wisla Plock 5 1 2 2 7:7 5
10 Lech Poznan 4 1 2 1 7:7 5
11 PGE FKS Stal Mielec 5 1 2 2 7:10 5
12 Warta Poznan 5 1 1 3 3:4 4
13 Wisla Krakow 5 0 3 2 4:9 3
14 Cracovia 5 1 4 0 8:7 2
15 Podbeskidzie B-B 5 0 2 3 7:16 2
16 Piast Gliwice 5 0 1 4 2:7 1
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation