WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Ipla.tv, Polska na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Polska
Język: polski
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.ipla.tv/start

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Ipla.tv płatna Polska tak

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

27.01 14:00 Aluron CMC Warta Zawiercie - Ślepsk Malow Suwałki (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
27.0115:00
27.01 17:00 Lindemans Aalst - PGE Skra Bełchatów (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
27.0118:00
27.01 17:00 Fenerbahce Opet Stambuł - Calcit Volley Kamnik (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
27.0118:00
27.01 19:30 Fenerbahce HDI Stambuł - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
27.0120:30
27.01 19:30 VB Nantes - A. Carraro Imoco Conegliano (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
27.0120:30
28.01 14:00 Asseco Resovia Rzeszów - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
28.0115:00
28.01 17:00 Fenerbahce HDI Stambuł - PGE Skra Bełchatów (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
28.0118:00
28.01 17:00 VB Nantes - Calcit Volley Kamnik (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
28.0118:00
28.01 19:30 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Lindemans Aalst (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
28.0120:30
28.01 19:30 A. Carraro Imoco Conegliano - Fenerbahce Opet Stambuł (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
28.0120:30
29.01 14:45 Willingen - kwalifikacje (Skoki narciarskie,Puchar Świata)
Skoki narciarskie,Puchar Świata
29.0115:45
29.01 16:30 Legia Warszawa - Polpharma Starogard Gdański (Koszykówka,Energa Basket Liga)
Koszykówka,Energa Basket Liga
29.0117:30
29.01 16:30 Grupa Azoty Chemik Police - Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz (Siatkówka,TAURON Liga)
Siatkówka,TAURON Liga
29.0117:30
29.01 19:30 Aluron CMC Warta Zawiercie - MKS Będzin (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
29.0120:30
29.01 19:45 Torino FC - ACF Fiorentina (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
29.0120:45
29.01 20:00 Olympique Lyon - Girondins Bordeaux (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
29.0121:00
30.01 13:45 Cerrad Enea Czarni Radom - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
30.0114:45
30.01 15:00 Willingen - konkurs indywidualny (Skoki narciarskie,Puchar Świata)
Skoki narciarskie,Puchar Świata
30.0116:00
30.01 16:30 GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
30.0117:30
30.01 19:00 Szymon Kołecki - Martin Zawada (MMA,KSW)
MMA,KSW
30.0120:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

25.01 20:15 SC Farense - FC Porto (Piłka nożna,Primeira Liga)
Piłka nożna,Primeira Liga
25.0121:15
25.01 20:00 Athletic Bilbao - Getafe CF (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
25.0121:00
25.01 19:45 Wycombe Wanderers - Tottenham Hotspur (Piłka nożna,Puchar Anglii)
Piłka nożna,Puchar Anglii
25.0120:45
25.01 19:30 Energa MKS Kalisz - Grupa Azoty Chemik Police (Siatkówka,TAURON Liga)
Siatkówka,TAURON Liga
25.0120:30
25.01 17:00 SL Benfica - CD Nacional (Piłka nożna,Primeira Liga)
Piłka nożna,Primeira Liga
25.0118:00
25.01 16:30 Enea Zastal BC Zielona Góra - Trefl Sopot (Koszykówka,Energa Basket Liga)
Koszykówka,Energa Basket Liga
25.0117:30
25.01 16:30 E.Leclerc Moya Radomka Radom - DPD Legionovia Legionowo (Siatkówka,TAURON Liga)
Siatkówka,TAURON Liga
25.0117:30
24.01 20:00 AS Saint-Étienne - Olympique Lyon (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
24.0121:00
24.01 20:00 Everton FC - Sheffield Wednesday (Piłka nożna,Puchar Anglii)
Piłka nożna,Puchar Anglii
24.0121:00
24.01 19:45 Parma Calcio 1913 - UC Sampdoria (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
24.0120:45
OPINIE I KOMENTARZE
23.04.2017 / ~ Jacek /
Dlaczego wybrano do komentowania finału tenisa w Monte Carlo tą kobietę,która bez przerwy nap....la jakieś historie podczas rozgrywania piłki i nie pozwala widzom skupić się na grze.Ludzie oglądający tenis mają zielone pojęcie o tej grze i nie są przedszkolakami

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Legia Warszawa 14 9 2 3 23:15 29
2 Rakow Czestochowa 14 8 4 2 27:15 28
3 Pogon Szczecin 14 8 4 2 20:8 28
4 Slask Wroclaw 14 7 2 5 21:15 23
5 Gornik Zabrze 14 7 2 5 18:14 23
6 KGHM Zaglebie Lubin 14 6 4 4 18:15 22
7 Jagiellonia 14 6 2 6 22:24 20
8 Lechia Gdansk 14 6 1 7 20:19 19
9 Lech Poznan 14 4 5 5 23:22 17
10 Cracovia 14 5 6 3 18:17 16
11 Wisla Plock 14 4 4 6 17:20 16
12 Wisla Krakow 14 3 5 6 19:19 14
13 Piast Gliwice 14 3 5 6 17:18 14
14 Warta Poznan 14 4 1 9 13:19 13
15 PGE FKS Stal Mielec 14 3 4 7 17:28 13
16 Podbeskidzie B-B 14 2 3 9 13:38 9
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation