WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

ITV 1 UK, Irlandia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Irlandia
Język: irlandzki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.itv.com/hub/itv

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Szwajcaria Cablecom 159
Naxoo 217
Wielka Brytania Freesat 103
Freeview 3
Sky 103
Virgin Media 103
WightFibre 3
Satelita Region Parametry FTA
NSS 12 Europa , Europa Środkowa , Bliski Wschód R, 20000, 3/5 NIE
Eutelsat 10A Europa , Europa Środkowa , Europa Wschodnia , Bliski Wschód V, 30000, 5/6 NIE
SES 6 Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa R, 20000, 3/5 NIE
Astra 2E Europa V, 22000, 5/6 TAK

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
ITV Hub darmowa Wielka Brytania tak
TVPlayer darmowa Wielka Brytania nie
Virgin TV Anywhere darmowa Wielka Brytania tak
Sky Go darmowa Wielka Brytania tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

07.06 19:00 Anglia - Kostaryka (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
07.0621:00
02.06 16:15 Anglia - Nigeria (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
02.0618:15
27.03 19:00 Anglia - Włochy (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
27.0321:00
23.03 19:45 Holandia - Anglia (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
23.0320:45
23.03 19:45 Holandia - Anglia (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
23.0320:45
17.02 20:00 George Groves - Chris Eubank Jr (Boks)
Boks
17.0221:00
17.02 20:00 Ryan Walsh - Isaac Lowe (Boks)
Boks
17.0221:00
14.11 20:00 Anglia - Brazylia (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
14.1121:00
10.11 20:00 Anglia - Niemcy (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
10.1121:00
08.10 16:00 Litwa - Anglia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
08.1018:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 15 9 4 2 25:15 31
2 Jagiellonia 15 8 4 3 26:18 28
3 Legia Warszawa 15 7 5 3 25:18 26
4 Wisla Krakow 15 7 4 4 28:19 25
5 Piast Gliwice 15 7 4 4 21:18 25
6 Korona Kielce 15 7 4 4 18:15 25
7 Pogon Szczecin 15 6 4 5 22:18 22
8 Lech Poznan 15 6 3 6 21:21 21
9 Arka Gdynia 15 5 5 5 21:17 20
10 Wisla Plock 15 4 6 5 23:24 18
11 KGHM Zaglebie Lubin 15 5 2 8 22:26 17
12 Slask Wroclaw 15 4 4 7 24:22 16
13 Cracovia 15 3 5 7 11:18 14
14 Gornik Zabrze 15 2 7 6 15:25 13
15 Miedz Legnica 15 3 4 8 16:32 13
16 Zaglebie Sosnowiec 15 2 5 8 21:33 11
Championship Round
Relegation Round