WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

ITV 1 UK, Anglia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Anglia
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.itv.com/hub/itv

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Szwajcaria Cablecom 159
Naxoo 217
Wielka Brytania Freesat 103
Freeview 3
Sky 103
Virgin Media 103
WightFibre 3
Satelita Region Parametry FTA
NSS 12 Europa , Europa Środkowa , Bliski Wschód R, 20000, 3/5 NIE
Eutelsat 10A Europa , Europa Środkowa , Europa Wschodnia , Bliski Wschód V, 30000, 5/6 NIE
SES 6 Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa R, 20000, 3/5 NIE
Astra 2E Europa V, 22000, 5/6 TAK

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
ITV Hub darmowa Wielka Brytania tak
TVPlayer darmowa Wielka Brytania nie
Virgin TV Anywhere darmowa Wielka Brytania tak
Sky Go darmowa Wielka Brytania tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

07.06 19:00 Anglia - Kostaryka (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
07.0621:00
02.06 16:15 Anglia - Nigeria (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
02.0618:15
27.03 19:00 Anglia - Włochy (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
27.0321:00
17.02 20:00 George Groves - Chris Eubank Jr (Boks)
Boks
17.0221:00
17.02 20:00 Ryan Walsh - Isaac Lowe (Boks)
Boks
17.0221:00
14.11 20:00 Anglia - Brazylia (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
14.1121:00
10.11 20:00 Anglia - Niemcy (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
10.1121:00
22.10 00:00 Mateusz Masternak - Stivens Bujaj (Boks)
Boks
22.1002:00
22.10 00:00 Murat Gassiev - Krzysztof Włodarczyk (Boks)
Boks
22.1002:00
22.10 00:00 Maciej Sulecki - Jack Culcay (Boks)
Boks
22.1002:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Wisla Krakow 8 5 2 1 17:7 17
2 Lechia Gdansk 8 5 2 1 13:8 17
3 Jagiellonia 8 5 1 2 13:7 16
4 Piast Gliwice 8 5 1 2 13:9 16
5 KGHM Zaglebie Lubin 8 5 0 3 13:9 15
6 Legia Warszawa 8 4 2 2 10:10 14
7 Lech Poznan 8 4 1 3 13:10 13
8 Korona Kielce 8 3 3 2 10:10 12
9 Miedz Legnica 8 3 2 3 11:12 11
10 Gornik Zabrze 8 1 5 2 8:11 8
11 Wisla Plock 8 1 4 3 12:13 7
12 Arka Gdynia 8 1 4 3 7:9 7
13 Zaglebie Sosnowiec 8 1 3 4 12:16 6
14 Slask Wroclaw 8 1 3 4 8:13 6
15 Pogon Szczecin 8 0 4 4 5:12 4
16 Cracovia 8 0 3 5 4:13 3
Championship Round
Relegation Round